Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? to, w jaki sposób p0lki chodzą chodnikiem... #!$%@?, jak sobie idę i z naprzeciwka idzie ktoś inny, to zawsze schodzę trochę z kursu. Jeżeli osobą po drugiej stronie jest facet, albo kobieta powiedzmy po 40, to w większości przypadków robi to samo i mijamy się sprawnie, oraz bezkolizyjnie. Ale nie p0lka. Ta, lezie i nie raczy dupy sunąć, choćby nie wiem co. nie mam pojęcia z czego to wynika. Nie mówię, że każda tak robi, ale bardzo duża część, a im mlodsza, tym większe prawdopodobieństwo, że nie ustąpi.

Albo w żabce. Stoję przy lodówkach (dość blisko) i oglądam jogurty, a takie coś staje między mną, a ekspozycją i #!$%@?, ani przepraszam ani sorry xD stoi i w dupie ma, że zasłania. w Irlandii jak mieszkałem, to ludzie przepraszali się przechodząc w sklepie pół metra od drugiej osoby, tak profilaktycznie, żeby nie wyjść na buca, wszystko z uśmiechem na twarzy i KULTURĄ, a tu? #!$%@? ręce opadają..

pieklokobiet #pieklomezczyzn #patologiazmiasta
  • 1
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram: na chodniku to często z daleka takie widać. Patrz na horyzont i jazda, najwyżej z bara dostanie, bonus jak spadnie jej telefon i straci dostęp do insta. Totalna histeria xD
  • Odpowiedz