Wpis z mikrobloga

Widzę, że zorganizowana grupa przestępcza PiS jedzie po bandzie. Jak na razie z posiedzeń komisji to co mi się rzuca w oczy:

- świadkowie na 100% wiedzą o co zapytają pisowcy i śmiało mogę powiedzieć że nie chodzi o zakres, a konkretne pytania, zadane w konkretnej formie, na które mają konkretne odpowiedzi. Nie mówię, że kontaktują się osobiście, ale pośredników mogą mieć
- mam nieodparte wrażenie, że młoda gówniara z wizowej mogła mieć mikroslowchawke przez cały czas przesluchania, na każde pytanie miała chwilę zadumy, jakby najpierw składała sobie w głowie całe zdanie, albo czekała na informacje
- używanie jakiejkolwiek elektroniki przez świadków musi być zakazane. Nawet smartwatchy. Czy można to zrobić uchwałą komisji?
- na kopertowej pojawienie się Suskiego ewidentnie wpłynęło na postawę świadka

Ich tam powinni traktować jak oskarżonych bez wyjątków, brak postronnych osób na sali oraz trzepanie na wejściu każdego, a wyjście do toalety tylko w asyscie Straży Marszałkowskiej

#sejm #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
@Mowi: wczoraj Sobiego zjechali za telefon że może otrzymywać wytyczne ale taki sprzęt nosi się w uchu i w kieszeni albo w zasięgu wzroku fajnie jakby mieli wariograf ale taki sprzęt ryzykowny jak ktoś wie jak oszukać wariograf....
  • Odpowiedz