Wpis z mikrobloga

@Bialy_Kanarek: zrobil chyba tak ze byla poromocja jak miales 7 za 30 zl aktualizacja do w8 :D no ale wiadomo, biznes is biznes :D

acha mowili ze jak aktualziacja jakims cudem sie nie powiedzie, to nic sie nie dzieje, wszystko sie przywraca i jest jak bylo przed aktualizacja :)
@Bialy_Kanarek: pewnie nie ma, bo to bylo na poczatku dla tych co kupili win7 a zaraz wyszla 8 i dlatego taki "prezent" zrobili xD ale luknij na stronie moze, albo zobacz ile koszutje aktualizacja :)
@Bialy_Kanarek: no chyba ich pogrzalo, na ceneo niby po 350 okolo aktualizacja do w8pro :D z windows 7 :D a nowy system ot ja nie wiem :D ale drogo w #!$%@?, myslalem ze tansze to jest prawde mowiac :D
@porque: no prawda, ale jednak kupie Lenovo y510p z Dosem a 8 sobie wybiorę u darmowego #szklarza ( ehu ehu ehu ). Nie wiem co mi przyszło, mam zamiar iść do szkoły z internatem ale wuj ich to obchodzi, że nie mam legala. Ciekawe co z grami, czy są jakieś kontrole? Blokada portów P2P?
@Bialy_Kanarek: pewnie jak wszystko normalne nie ma zadnych, tylko po prostu musisz dac karteczke ze jestes uczniem i dzieki temu bedziesz masz zniszke i tyle :D na ms uczniowskim projekcie tez byl w8 do sciagniecia za free ogolnie :D no wiec mozesz skorzystac :) z oferty bo jak sie nie myle to pokazujesz ze jestes uczniem, oczywiscie to tak nie sprawdzaja jakos profesjonalnie i tyle i cieszysz sie systemem, ewentaulnie dopytaj