Wpis z mikrobloga

Wiem,że zaraz się tu zleci sekta,jego miłośnicy ale cóż, do rzeczy :

Elon Musk broni stosowania ketaminy jako korzystne dla inwestorów :)
Źródło:
https://nypost.com/2024/03/18/media/elon-musk-defends-ketamine-use-as-beneficial-for-investors-in-heated-don-lemon-interview/

Rozumiem,że stosuje się to w depresji, tylko w ten stan to on wprowadza swoich dawców kapitału jak im akcje zrzuca na łeb

Temu całemu Muskowi to już coś ciężkiego na ten cymbał spadło
Nie dość, że jest miłośnikiem cudzych żon to teraz promuje ketamine :)
Nagły przeciwnik woke agendy, po tym jak dziecko mu płeć zmieniło, gdzie był wcześniej?
Niech On już na ten swój wyimaginowany Mars leci i nie zapomni sobie wszczepić czipów do tej jego głowy

Dobrze wiecie, że ja już od 2022 roku gardzę tym śmieszny Elonem,(już wtedy shortowałem #tesla) robią z niego jakiegoś geniusza, podniecają się nim jak jakimś bożkiem.
Elektryki to już były jak powstały auta w 20 wieku, już nie wspomnę o projekcie EV1 od General Motors, także gdzie on jakiś innowacyjny?
Bo rakiety buduje?
Roboty? przecież nie jest na tym rynku sam

Eh szkoda gadać, chociaż nie powiem, bo z tym co opowiada szczególnie od jakiegoś czasu zupełnie się zgadzam, ale to nie zmienia ogólnego obrazu jego osoby ( oczywiście mówię o moim postrzeganiu jego postaci)

Wiemy jak skończyło chińskie nio, czy amerykański Ford czy Gm teraz kolej na Hertz

Hertz, jedna z czterech największych wypożyczalni samochodów na świecie, zastępuje swojego dyrektora generalnego po tym, jak firma cofnęła zakład na wynajem pojazdów elektrycznych z powodu rosnących kosztów

Ja nie mówię,że to nie jest przyszłość,ale kto to w ogóle dotykał na samej górze? wierząc w jakieś brednie
Jak już to teraz sobie powoli kupować po ogromnym spadku Nio,Ford czy Gm i masie newsów,że to klapa - teraz zaczną shortować, ale może być za póżno nie mówię o Tesla jak dla mnie jeszcze nie czas na zakupy

#gielda #ev #heheszki
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@gonzo91:
Ja Ci mówię, że to się nie zakończy dobrze, moja ocena jest taka, że zostanie to spuszczone
Czy zainwestuje? oczywiście bo grosz nie śmierdzi, ale absolutnie nie teraz.
Na pewno coco to On nie gardzi

Grzybki to można Yellen podrzucić :)
  • Odpowiedz
  • 0
@SkorpionX:
Zgadzam się, muszę powiedzieć że ostatnio mówi dokładnie to co ja myślę. Większość jest w szoku co on opowiada ale według mnie ma absolutną rację

Zdania nie zmienię na jego temat choćby po czasie jego poglądy zgadzały się z moimi, chyba, że wyskakuje mi z jakąś ketaminą to wtedy beka
  • Odpowiedz
  • 1
@SkorpionX:
Rozumiem, każdy ma swoje zdanie i wiem co miałeś na myśli - po prostu jest medialny, każdy o nim słyszał
Ja powyżej wypowiedziałem się w swojej osobie a Tobie przyznaje rację
  • Odpowiedz
  • 0
@aczutuse:
Lubi się w cudzych żonach- spodobała mu się żona współzałożyciela Google ( Sergey Brin'a )
Nicole Shanahan - po tej akcji gość od Google złożył pozew o rozwód
  • Odpowiedz
  • 0
@KrowkaAtomowka:
Dużo tego ostatnio było, aż sam jestem w szoku, że jawnie mówi o tym co jest ( dla mnie oczywiste)
Np. o afro-amerykaninach, że to nie są święte krowy ( bez obrazy krówka hehe) o NATO, albo z tym co się wyprawia na Haiti, nazwał ich kanibalami
To takie pierwsze z brzegu
  • Odpowiedz