Wpis z mikrobloga

@Uuroboros: kiedyś chyba w ciągu tygodnia wrzuciłem dwa znaleziska o obu udało się wejść na główną, dobiłem w rankingu chyba do pierwszej 20 xD
Potem myśląc o tym co się odjaniepawliło zrozumiałem ze to efekt olewania użytkowników przez wykop i ich odejścia, bo pokazywało to jak nie wiele trzeba żeby zostać bordo i to jeszcze być tak wysoko w rankingu.
@Uuroboros: Po rankingu widać ile jest naprawdę aktywnych użytkowników na wykopie. Dawniej żeby mieć bordo to trzeba było być naprawdę aktywnym i dodawać setki dobrych komentarzy albo mnóstwo znalezisk.

A teraz wystarczy jedno znalezisko na głównej i myk - jesteś w pierwszej setce najlepszych użytkowników i dostajesz bordo.
@Uuroboros: jeden zyskał, a drugi narodził sie na nowo:

mam taki zwyczaj-żarcik w domu, że jak mijam się z siostrą to mówię do niej

Te Zocha zrób mi kanapki


albo

Zośka weź mi herbaty zrób


na co siostra odpowiada zawsze Ok, z czym te kanapki? albo Ile słodzić?

żart polega na tym, że przez 10 lat od kiedy tak do niej mówię, nigdy nie zrobiła mi ani kanapek, ani herbaty, bo
kiedyś bordo to był synonim no life, a teraz ten portal jest tak martwy, że wrzucasz jedno znalezisko, które dociera w gorące i jesteś już bordo xD


@SzubiDubiDu: Ja mam średnio 2 nieplusowane komentarze na głównej tygodniowo i pozycja 1900, czyli dość blisko bordo.