Wpis z mikrobloga

Cześć po uzyskaniu zgody od taurona na rozplombowanie licznika, przeniosłem licznik 1 fazowy z mieszkania na korytarz i wymieniłem przewód WLZ na 3x4mm2 (właściwie na 5x4mm2, ale dwa przewody są nieuzywane i są pod licznikiem zawinięte taśma), miejsce na licznik było wcześniej przygotowane przez spółdzielnie.

Potrzebuje pomocy przy wypełnianiu druku OST jest tam coś takiego jak "Schemat jednokreskowy instalacji". Jak to wypełnić?
Spróbuje opisać swój przykład na korytarzu są 3 fazy i osobno szyna neutralna oraz pe, następnie ja używam tylko 1 fazy bo narazie spółdzielni nie wyraża zgody na 3f, więc jest to poprowadzone na zabezpieczenie przedlicznikowe C20 (przygotowane przez spódzielnie) następnie tam na licznik i do mieszkania. W mieszkaniu mam 3 obwody każdy zabezpieczony bezpiecznikiem B16.

#elektryka #tauron
  • 3
  • 0
Na podstawie google zrobiłem coś takiego proszę o weryfikację poprawności. Brakuje tam jeszcze oznaczenia kabla z pionu na korytarzu, ale to jutro sprawdzę jak tam będę
derecki - Na podstawie google zrobiłem coś takiego proszę o weryfikację poprawności. ...

źródło: Group 7

Pobierz