Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, dlaczego szwaby już uznały, że piece gazowe są złe i szkodliwe dla środowiska? Czyżby to przez to, że lukratywny interes na gaz z ruskimi się skończył i teraz trzeba sprzedać reszcie Europy nowy kit, że najlepszy dla środowiska i najbardziej ekologiczny jest pellet. Nie uwierzycie kto jest liderem w rankingu krajów z największą produkcją pelletu. Otóż nasi somsiedzi Niemcy. Ale lemingi i tak uwierzą.
#bekazlewactwa #bekazneuropy #polityka #polska #niemcy #gospodarka #uniaeuropejska #energetyka #energia
Nanuno - Jak myślicie, dlaczego szwaby już uznały, że piece gazowe są złe i szkodliwe...

źródło: temp_file7071052864022312916

Pobierz
  • 5
via Android
  • 0
@michal0110 Co no i? No i to, że zgodnie z tym co napisałem liderem produkcji pelletu są Niemcy, bo produkują go najwięcej. Czemu nagle gaz jest już be? Bo zwyczajnie Niemcy stracili w tym interes, więc po co dalej nakazywac Europie tym palić.
Wiedziałem, że znajdzie się jakiś akrobata co będzie jeszcze bronił tego pomysłu.

P. S. Jak coś to są Łotysze, a nie Łotwiarze.
via Android
  • 0
@michal0110 Ale co mnie to interesuje. Nie może być tak, że Unia Europejska reprezentuje niemieckie interesy. Tfu na taką unie. Żeby tego nie widzieć to trzeba mieć serio klapki na oczach. Tańczymy tak jak nam Niemcy zagrają, a polskie przygłupy jeszcze się z tego cieszą