Wpis z mikrobloga

@ika_: nie do końca ufam MotoMoto, nie wiem czy rzeczywiście podejdzie do Domi. Chciał się pozbyć dzbAntka z zazdrości o Dominikę, ale ….. chyba mniej zależy mu na Patyczaku i Kubie i ostatecznie dużo zależy też od blokady pary.
@Rosalinea: tak, myślę właśnie o blokadzie. No nie podejrzewam ich, że wykombinują coś innego. Jessi dziewczynom na złość nie zrobi, a Domi zostanie tak czy inaczej. Szkoda bo znowu będzie w friendzonie się bujać
@am-elle: myślę, że decydującą rolę odegrają Jess i Kuba. Jeśli nie zablokują Antka i Domi to Bartek z immunitetem mimo wszystko podejdzie do Luizy. Wtedy myślę, że Domi jeśli miałaby wybierać to postawi na Antka.
tak, też tak myślę, bo jeśli Bartek wybierze jednak Luizę, to zrobi przysługę Antkowi i Dominika będzie mogła Antka uratować. Wtedy nawet jeśli by wybrała Daniela to Bartek jest czysty, mało tego może dogadać się z Antkiem w myśl powiedzenia przyjaciół miej blisko... wrogów jeszcze bliżej, Bartek mówił coś że uważa Antka za konkurencję. Dlatego nie zdziwię się jak Bartek da Antkowi szansę na zostanie (zakładając że Jessi i Kuba ich nie