Wpis z mikrobloga

@lskx: ale chyba nie trzeba być po szkoleniu w Scotland Yardzie żeby odkryć że pochodzisz z Jasła. Nie za duża miejscowość, jeszcze dodatkowo małe środowisko w którym się obracałeś. Zajęło by mi może z 5 godzin aby ustalić twoje personalia :) Bez konfidentów na których powołuje się #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@awdochin: no nie, wrzucałem filmy z RJS numerami samochodów i okolicą Jasła :). wystarczy 5 minut jak masz fuksa i dobrze klikniiesz w stary film. Np. Czarni Jasło z 2007 roku xD.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@novellista: Seksturystyka w kambo, straszie sie o to srają. bana tez mam za pytanie dot. PDF. pozniej nazywał mnie zwyrolem xD. BTW. film polecam, o naszych tam nic nie ma tylko info, ze sa Polacy w Kambo i maja młode siksy.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@zbyszek-krol: nie. sugerujący, że Polacy w Kambo mają młode laski ale są w związkach. to co innego. Nawet jak jedziesz na dupy możesz znaleźć miłośc życia :D
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@lskx: Mimo, że uważam, że miejscami masz zagrywki antecjusza, to jednak trzymam za Ciebie kciuki i Ci kibicuję. Nie daj się zastraszyć tym lamusom, bo #!$%@? Ci mogą zrobić.

zgadzam się. np. wrzuciłem film z angelina jolie, ktora sie chce do kambo przeproadzic. pojawia się na miniaturce, dla uwagi. Ten rynek jest #!$%@?, kazdy to robi. nawet "Naukowy Bełkot", ten algorytm to absurd.
Mi na kasie nie zależy, ale na zasięgach
  • Odpowiedz
@lskx: O łysym mam ambiwalentną opinię ale właśnie zobaczyłem ten twój film i za takie insynuacje to na miejscu łysego to bym ci mordę obił a nie gadał. On ma rację, że jesteś "zwyrodnialcem" Rafale Żm i mam nadzieję, że nieddugo dowiemy się kim jesteś naprawdę.
  • Odpowiedz