Wpis z mikrobloga

@Ziombello: Autorzy takich obrazków nie rozumieją że robienie gier AAA w obecnej jakości jest sto razy trudniejsze i dużo droższe niż wtedy. Stąd dłuższy czas powstawania produktu.

Oczywiście można robić po łebkach ale wtedy wszyscy będą wypominać że nie wygląda to lepiej niż poprzednie generacje i że nie warto kupować.
@Ziombello Ale co tu mam bronić? xD Zrobili super gierkę, przez 11 następnych lat są aktualizacje, konkurencji żadnej nie mieli przez ten czas to po co mieli robić nową grę? Mam mieć pretensje, że nie robią nowej gry, czy co?
Jest przecież od #!$%@? gier, w które można grać.

"Konkurencja" zrobiła w tym czasie tyle gier, a pewnie jakby policzyć wszystkie sprzedane kopie tych gier, to nie będzie tyle co samych kopii
  • 0
konkurencji żadnej nie mieli przez ten czas to po co mieli robić nową grę? Mam mieć pretensje, że nie robią nowej gry, czy co?

@Tak_masz_racje:
Najpierw piszesz że „ robienie gier AAA w obecnej jakości jest sto razy trudniejsze i dużo droższe niż wtedy. Stąd dłuższy czas powstawania produktu.” a teraz wyjeżdżasz z tym?

Nie no po co mają robić nowe gry, wystarczą aktualizacje. To mi przypomina podejście mojej babci co
@Ziombello: bardzo spłycasz tą "rampą", gta online dostało sporo fabularnych rozbudowanych misji przez te lata i wiele mniejszego kontentu, jeżeli ktoś lubi ten typ rozgrywki to raczej nie narzeka, co widać po liczbach, gdyby to była "rampa" to raczej by większość grę porzuciła, remasterów też się kilka trafiło.
  • 0
bardzo spłycasz tą "rampą", gta online dostało sporo fabularnych rozbudowanych misji przez te lata i wiele mniejszego kontentu

@Medonix: Masz rację, spłycam, ale po prostu brakuje mi starego podejścia do robienia gier, kiedy zawsze czekałem na coś nowego a nie tylko kolejny dodatek do tego co już mam.
@Ziombello Ja tego nie pisałem jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie nie wiem czy wiesz, ale gry również robi się dla pieniędzy. Skoro online przynosi mnóstwo hajsu to będą wspierać i rozwijać, nie ma tu żadnej filozofii. W tym czasie jakaś część zespołu robiła rdr2, inna GTA 6 i tyle.
  • 0
Ja tego nie pisałem jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Tak_masz_racje: a sorry, zakręciłem się ( ͡° ͡°)

Wiem że robią to dla hajsu i biznes się kręci bo jest popyt, żałuję po prostu że tak mało wymagamy od wydawców.
@Ziombello: GTA Definitive Edition nie było robione przez Rockstara. Zasadniczym błędem jest zakładanie, że "Rockstar! Zrób coś!" bo Rockstar sam z siebie nic nie robi, nad wszystkim pieczę ma Take Two i to oni decydują co ma być zrobione i jak. Także w przypadku tej trylogii oddelegowali jakiś totalnych randomów z GroveStreetStudio, a wcześniej jakoś te śmieszne studio się inaczej nazywało. A co do samego Rockstara to wiadomo, że tam już