Wpis z mikrobloga

#przegryw koledzy powiedzcie mi co mogę sobie kupić na sen tak żeby huopa zgasiło jak się położy do łóżka? Wczoraj pytałem o ten trittico czy jak się zwie bo miałem w domu, zjadłem go i tak nie spałem do 3 w nocy. Dzisiaj jeszcze gorzej będzie zasnąć bo się obudziłem dopiero o 10:30 xD a jutro muszę do kołchozu wstać.
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
Zolpidem albo hydroksyzyna


@Mlody_jeczmien: mam hydroksyzynę w domu nie wiedziałem że to na receptę nawet. To chyba jest na stres nie na spanie. Kiedyś na noc brałem i nie działało. Ile tego się powinno brać?
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: Nie powiem ile powinno bo nie jestem lekarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja biorę 12,5 lub 25mg, zależy od sytuacji. Przy czym po 25mg już się czuję lekko zmulony rankiem. Ale to tylko do doraźnego stosowania. Ja na bieżąco przyjmuję na spanie teaninę i magnez przed spaniem plus ograniczenie niebieskiego światła i parę innych rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja biorę 12,5 lub 25mg, zależy od sytuacji. Przy czym po 25mg już się czuję lekko zmulony rankiem.


@Mlody_jeczmien: mam 25 mg, dobra spróbuję to dzisiaj jak to mam. Jak nie pomoze to idę do apteki po coś innego. Dzięki kolego
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: tutaj jest. Nie oglądałem tego video, ale słuchałem 2 godzinnego wywiadu z autorem to chlop wydawal sie ogarniety i zna sie na oddechu. Mowil tez o tej technice spania. Ja nie mam problemow z zasnieciem ( a wrecz przeciwnie) wiec jej nie probowalem. Warto sprobowac
ChlopoRobotnik2137 - @DFWAFDS: tutaj jest. Nie oglądałem tego video, ale słuchałem 2 ...
  • Odpowiedz