Wpis z mikrobloga

Rolnicy blokowali całą Francję. Nigdy nie trafiłem na żadną blokadę, aż do teraz. Co prawda protesty się skończyły ale jeden rolnik załatwił mi prywatną blokadę.
Remontuję stodołę, a właściwie trzy. Droga dojazdowa ma 3 właścicieli. Mojego klienta, sąsiada z domu obok, do tego rolas ma 2.5 metra "przejazdu" po środku.
Ciągle przychodził marudzić, że mu się ten remont nie podoba. Był nawet w urzędzie miasta, ale z papierami wszystko ok. Więc dziś przyjechał i zaparkował przyczepę, żeby zablokować przejazd. Trochę się śmiałem, bo mogę objechać obok, ale po chwili przyjechał i dostawił te bele słomy, żeby nie dało się minąć. Z 10 lat temu, to bym mu ją tam unieruchomił na stałe, ale dziś już mi się nie chce.
Ludzie to dzbany xD

#francja #budownictwo #patologiazewsi
PiotrFr - Rolnicy blokowali całą Francję. Nigdy nie trafiłem na żadną blokadę, aż do ...

źródło: temp_file3970721993596509800

Pobierz
  • 2
@PiotrFr: i jak sytuacja zostanie rozwiązana? wzięcie sprawy w swoje ręce i późniejsze zrzucenie na tradycyjne palenie pojazdów kołowych przez protestujących w tej sytuacji raczej bez sensu( ͡° ͜ʖ ͡°)