Wpis z mikrobloga

@Nieznajomy_U_Bram:
Ja otwieram, dzięki temu poznałem wielu sprzedawców opłatków, pośredników nieruchomości, "wolontariuszy" z rozmaitych fundacji i żałuję, że tak często te drzwi otwieram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wychodź do ludzi, bo inaczej będzie się pogarszać, zwłaszcza poziom lęku może ci wystrzelić w kosmos, a nastrój zanurkuje.
  • Odpowiedz
@Nieznajomy_U_Bram: ja mam 29 i w moim wieku moi rodzice mieli juz 9 letnie dziecko. Nie wyobrazam sobie isc np. na zebranie rodzicow i podejmowac jakies decyzje, bo sama bym sie tam czula jak uczennica zbierajaca gnoj od nauczycielki
  • Odpowiedz
@vieveble: Odkąd pojawił mi się ,w progu domu przykoksowany kominiarz sprzedający kalendarze, który wyglądał i zachowywał się jak kryminalista ,już nie otwieram obcym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także pochwalam twoje zachowanie
  • Odpowiedz
@nukey:
o tym co Cię interesuje, o tym co ciekawego przeczytałeś, grałeś, widziałeś, generalnie o pierdołach, będziesz widział, czy są wspólne punkty zainteresowań, czy nie. Temat zawsze się znajdzie, nie można sobie narzucać jakiś ambitnych tematów oraz oczekiwać, że cały ciężar rozmowy spadnie tylko na Ciebie (po prostu z niektórymi ludźmi rozmowa sama się klei, a niektórzy są zbyt zamknięci w sobie albo niezainteresowani small talkiem).
  • Odpowiedz