Wpis z mikrobloga

@FCSTULEJ: może dlatego, że nie wszystko sprowadza się do wyglądu XD można wyglądać zajebiscie i dbać o siebie i mieć #!$%@? charakter albo wyglądać średnio/słabo i do tego mieć #!$%@? charakter, jedno drugiego nie wyklucza, jak dla mnie i Kuba i Daniel wyglądają nieciekawie a do tego mają #!$%@? charaktery jak kluchy lane
  • 0
@FCSTULEJ tyyyy, po pierwsze jak możesz zauważyć we wpisach jest zachowana chronologia - komentowałam na bieżąco to co widzę. A po drugie, ludzie nie są czarno - biali. Są w spektrum szarości. Wiec co za tym idzie, jedni będą mieli jaśniejsze, drudzy ciemniejsze oblicza.
@gaga-jaga: znam ten typ faceta. Kiedyś miałam randkę z Badoo z typem, który gdy usłyszał, że lubię gotować to zaczął się za zacieszać jak nienormalny i od razu zaczął się pucować co bym mu ugotowała gdyby mnie zaprasił na chatę. Nie zapomniał oczywiście napomknąć, że jego była to nie umiała gotować i w ogóle to zła kobieta była.
@gruszka_pietruszka wam się nigdy nie chce gotować na dłuższą metę. Opiekowanie się domem jak sprzątanie gotowanie plus dzieci zamieniłyście w jakiś #!$%@? obóz pracy jeszcze feministki na tik toku mówią że powinny to wycenić. Ja mówię to tylko wyłącznie z mojej perspektywy. Bo faceci w dzisiejszych czasach to Cipy. Kosiarki nie potrafią odpalić, a zarobić na Ogrodnika który by to robił za nich też nie potrafią.
Ps da się zastąpić was gosposia
@gruszka_pietruszka #!$%@? z tego zrozumiałaś. Problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nigdy nie napisałem że tylko gosposia. Ty sobie tak uważasz żeby emocjonalnie wzbudzić strach i zachęcić do dalszej gówno kłótni. Teraz posłużę się twoją logiką(czyli jej brakiem) nie będę rozmawiał z kimś kto nic nie wnosi do relacji bo nie chce gotować ani sprzątać w czasie gdy ja #!$%@? i przynoszę gruby hajs nie wspominając że to ja wybudowałem #!$%@? chatę. Mówię
@gruszka_pietruszka nauczyłaś się jednego tekstu z piosenki pseudo rapera frajera. Nie błyskasz inteligencja. No nie wszyscy są takimi przegrywami. Niektórzy się uczyli i teraz mają fajnie ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
@gruszka_pietruszka nie zrozumiałaś swojej logiki a raczej jej braku tak jak ująłem to w nawiasie. Oj słabo to czytanie ze zrozumieniem nawet to średniej arytmetycznej IQ w Polsce nie dobijasz. Stulejkę można wyleczyć, a na twoją głupotę nie ma lekarstwa. Bardzo mi przykro. Całkowicie zeszliśmy z tematu. Nie potrafisz dyskutować. Można mieć wymijające poglądy, ale dyskutować można zawsze.
@FCSTULEJ: Ty na temat tutaj nie pisałeś nigdy. Nie wiem co robisz w swoim życiu i co robi Twoja żona (o ile ją masz), ale u mnie związku oboje zajmujemy się domem, gotujemy i zarabiamy. Ja nawet więcej od męża, ale dla mnie nie ma to w ogóle znaczenia. Masz bardzo wąski horyzont i ciasny umysł, widzisz tylko hajs. Nie będę tutaj wymieniać się światopoglądami, bo po pierwsze nigdy nie dojdziemy