Wpis z mikrobloga

japierdziele ale wyprzedaż na steam xd idę doładować kasę z psc mimo biedy w życiowej XD co kupić z listy życzeń?

Condemned: Criminal Origins 13,49zł: ale nie wiem czy do wersji steam da się ogarnąć polskie spolszczenie jak nie to odpada raczej
Return to Castle Wolfenstein 7,99 zł: za młodu widziałem gameplay i w #!$%@? chciałem w to zagrać xd
Ghost Master®: 4,49 zł jak wyżej ale wersja na steam nie ma dubbingu wiec raczej poczekam aż bedzie promo na Gogu Polacy nie gęsi swój język mają
Max Payne 3: 23,70 zł grałem w dwie poprzednie części maksa Bolesnego jedynka kosmos dwójka nawet spoko sam nie wiem xd
Sanitarium: 17,99 zł troche nie łapie czemu taka stara gra tyle kosztuje xddd nie przepadam za bardzo za przygodówkami ale ta gra mnie zainteresowała klimatem
Outlast 2: 20,84 zł promka dobra -85% xdd grałem w jedynke i dodatek spoko gra ale dodatek już trochę męczył i w ogóle to za dużo uciekania ale momenty mocne
Cruelty Squad: 28,79 zł gra która swoim wyglądem tak mnie zainteresowała... niestety troche sobie zaspoilerowałem ale i tak świat gry i pomysł że muszę zobaczyć xdd niestety brak pl wersji
Milk outside a bag of milk outside a bag of milk: 16,49 zł grałem w jedynkę za śmieszne pieniądze z jakiejś wyprzedaży, giga mnie zaintrygowała ale jednak 16,50 za visual novele trochę boli xdd
DOOM (1993): 7,99 zł gra stara nie wiem czy dla mnie nie za stara xd (jestem z pokolenia Z) ale słyszałem że zestarzała się godnie i że dalej można w nią pograć
czy może coś innego podobnego do tych gierek? strzelanki, ciekawa fabuła, horror głównie coś takiego ale jak macie coś innego to dawajcie xd lubie gry stare(nie mam najlepszego kompa) albo z eksperymentalna grafiką jak cruelty no i tanio bo z kaską ciężko
#steam #pytanie #gry #ankieta #zakupy

co kupujemy na wyprzedaży? xd

  • Condemned: Criminal Origins: 13,49zł 2.8% (3)
  • Return to Castle Wolfenstein: 7,99 zł 23.9% (26)
  • Ghost Master®: 4,49 zł 2.8% (3)
  • Max Payne 3: 23,70 zł 34.9% (38)
  • Sanitarium: 17,99 zł 3.7% (4)
  • Outlast 2: 20,84 zł 7.3% (8)
  • Cruelty Squad: 28,79 zł 2.8% (3)
  • Milk outside a bag...: 16,49 zł 5.5% (6)
  • DOOM (1993): 7,99 zł 10.1% (11)
  • coś innego: co? 6.4% (7)

Oddanych głosów: 109

  • 21
  • Odpowiedz