Wpis z mikrobloga

japierdziele ale wyprzedaż na steam xd idę doładować kasę z psc mimo biedy w życiowej XD co kupić z listy życzeń?

Condemned: Criminal Origins 13,49zł: ale nie wiem czy do wersji steam da się ogarnąć polskie spolszczenie jak nie to odpada raczej
Return to Castle Wolfenstein 7,99 zł: za młodu widziałem gameplay i w #!$%@? chciałem w to zagrać xd
Ghost Master®: 4,49 zł jak wyżej ale wersja na steam nie ma dubbingu wiec raczej poczekam aż bedzie promo na Gogu Polacy nie gęsi swój język mają
Max Payne 3: 23,70 zł grałem w dwie poprzednie części maksa Bolesnego jedynka kosmos dwójka nawet spoko sam nie wiem xd
Sanitarium: 17,99 zł troche nie łapie czemu taka stara gra tyle kosztuje xddd nie przepadam za bardzo za przygodówkami ale ta gra mnie zainteresowała klimatem
Outlast 2: 20,84 zł promka dobra -85% xdd grałem w jedynke i dodatek spoko gra ale dodatek już trochę męczył i w ogóle to za dużo uciekania ale momenty mocne
Cruelty Squad: 28,79 zł gra która swoim wyglądem tak mnie zainteresowała... niestety troche sobie zaspoilerowałem ale i tak świat gry i pomysł że muszę zobaczyć xdd niestety brak pl wersji
Milk outside a bag of milk outside a bag of milk: 16,49 zł grałem w jedynkę za śmieszne pieniądze z jakiejś wyprzedaży, giga mnie zaintrygowała ale jednak 16,50 za visual novele trochę boli xdd
DOOM (1993): 7,99 zł gra stara nie wiem czy dla mnie nie za stara xd (jestem z pokolenia Z) ale słyszałem że zestarzała się godnie i że dalej można w nią pograć
czy może coś innego podobnego do tych gierek? strzelanki, ciekawa fabuła, horror głównie coś takiego ale jak macie coś innego to dawajcie xd lubie gry stare(nie mam najlepszego kompa) albo z eksperymentalna grafiką jak cruelty no i tanio bo z kaską ciężko
#steam #pytanie #gry #ankieta #zakupy

co kupujemy na wyprzedaży? xd

  • Condemned: Criminal Origins: 13,49zł 2.8% (3)
  • Return to Castle Wolfenstein: 7,99 zł 23.9% (26)
  • Ghost Master®: 4,49 zł 2.8% (3)
  • Max Payne 3: 23,70 zł 34.9% (38)
  • Sanitarium: 17,99 zł 3.7% (4)
  • Outlast 2: 20,84 zł 7.3% (8)
  • Cruelty Squad: 28,79 zł 2.8% (3)
  • Milk outside a bag...: 16,49 zł 5.5% (6)
  • DOOM (1993): 7,99 zł 10.1% (11)
  • coś innego: co? 6.4% (7)

Oddanych głosów: 109

  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@login4znaki: ja sie na tych keyshopach nie znam xd ale może masz racje bo widzę że na enebie za 15 zł xd z tym doomem też tak słyszałem ale mówię jestem pokolenie Z i byłby to pierwszy taki stary shotter, a rtcw raczej i tak kupie jak to jest 7,99 to chyba wyboru nie ma xd
  • Odpowiedz
  • 1
@G06DbT: ja tak miałem jakiś czas temu, tera też nie jestem jakimś giga gejmerem ale od czasu do czasu pograć lubię xd ostatnio serie F.E.A.R na wyprzedaży wychaczyłem zabawa świetna, w tydzień jedynka ograna xdd
  • Odpowiedz
@morgiel: dasz radę z Portalem2, nie jest mocno trudna, to taka raczej casualowa gra logiczna.

Rtcw i Doom to już prehistoria, gry były popularne głównie dzięki grafice/efektom, które dziś są już do dupy, a fabuła w tych grach to lipa. Nie ma sensu dziś w to grać wg. mnie, ale chcesz to próbuj. Ja bym Ci polecił Wolfenstein The New Order z 2013. Ma dużo lepszą fabułę, no i grafika/efekty wciąż
  • Odpowiedz
  • 0
@Kekoludek: a co byś chciał w klasycznej strzelaninie fpp/tpp xd głęboką fabułę zmieniającą spojrzenie na świat? te gry to akcyjniaki xd poza tym czy ja wiem czy max payne 1/2 miał jakąś większą głębie? stylistyka, klimat spoko ale sama fabuła nie powalała xd
  • Odpowiedz
@morgiel: jak dla mnie w MP1 była sztos fabuła/klimat z wymordowaniem rodziny. Rzadko w grach możemy aż tak bardzo odczuć na własnej skórze czyjąś tragedię. Jak na tamte czasy robiła wrażenie.

Nie musi być mega głęboką, ale żeby w ogóle jako taka była.
Taki Far Cry 3 np. był zajebisty w dużej mierze dzięki fabule. BioShock też. Ale co kto lubi :p

A Jak nie ma dobrej fabuły, to gra musi
  • Odpowiedz
  • 0
@Kekoludek: jest jeszcze rozgrywka xdd satysfakcjonujący model strzelania na przykład no i oczywiście klimat gry, efekty to nawet nie jest najważniejszy aspekt strzelanek
  • Odpowiedz
@morgiel: efekty jak dla mnie to właśnie satysfakcjonująca rozgrywka = wystrzały z broni, sposób otrzymywania obrażeń przez przeciwników, odpadające kończyny, sposób w jaki wrogowie padają, wybuchy.
W doom i rtcw wszystko to jest do dupy na dzisiejsze czasy.

Te gry to się mogą podobać dziś chyba jedynie przez nostalgię ludziom co 25 lat temu w nie grali ,nie wiem czego tu bronisz xD xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Kekoludek: bronie bo ostatnio ograłem FEARA z 2005 roku w którego nigdy nie grałem wcześniej i który bardzo mi się podobał xddd a max payne 1 i 2 nie jest grą mojego dzieciństwa xd mówiąc o satysfakcjonującym modelu strzelania mówiłem też o tym jak sama broń się zachowuje i nie ma to nic wspólnego z wizualiami na przykład odrzut, czas pomiędzy następnym strzałem w przypadku śrutówek, to ile zadają obrażeń to
  • Odpowiedz
@morgiel: chłopie, ale niczego z tych zalet o których mówisz nie ma w doomie, w rtwc raczej też, a fear jest lata świetlne przed nimi jeśli chodzi o satysfakcję ze strzelania i fizykę. Zagraj w dooma to pogadamy, bo zaczynam się czuć jakbym ze ślepym o kolorach rozmawiał xd

Albo w Wolfensteina 3d sobie pograj, taniej masz, tam też jest klimat xd
  • Odpowiedz