Wpis z mikrobloga

#kononowicz nie wierzę w głupotę tych kryptyd XD.
Ekocweko zrobił to czego się sam boi czyli możliwie że skasował sobie kanał fałszywym zgłoszeniem... Te fałszywe zgłoszenia działają jak podają się za nieaktywny kanał a zgłosili z kasieńki teraz tylko dobrze opisać yutubie. Sam myślałem jak wmanewrować ich w taką akcję a tu proszę no dibilis tylko zgłaszać za podszywanie.
patryk-milanoyt - #kononowicz nie wierzę w głupotę tych kryptyd  XD.
Ekocweko zrobił ...

źródło: Screenshot_20240317-172136~2

Pobierz
  • 9
@patryk-milanoyt: Zastanawiam się czy EkocweI nie używa specjalnie osobnego kanału podając się za pełnomocnika, żeby w razie wtopy wyprzeć się i powiedzieć, że jego kanały żadnego pełnomocnictwa nie udzielały.

@Niewiedza_jest_blogoslawienstwem: jakkolwiek będąc wrogiem spamu ti muszę przyznać rację - szkoda.

Ale pewnie są jakieś serwisy w jakiś krajach które łykną maila bez pytania.

Od Siebie mogę polecić posługiwanie się numerem telefonu ekoprzegrywa w jakiś sytuacjach typu zapisywanie się na różne subskrypcje. Np podać numer jakiemuś ciucholandowi żeby otrzymywać info o promocjach. Wcześniej czy później dane pozyska jakaś gówno firemka od fotowoltaiki lub sprzedaży garnków...
@patryk-milanoyt: Olgierdano w taki sam sposób stracił niedawno kanał. Wysyłał mi to nawet, ale nie wstawię, bo telefon mi zdechł. Rafałek zgłosił, że ma prawa autorskie do rozmowy telefonicznej Olgierda z królową 79. Hobokop zgłosił to chyba wtedy z tvkononowicz o ile dobrze pamiętam. Nie wiem czy się odwoływał od tego, ale kanał mu nie wrócił.