Wpis z mikrobloga

I pomyśleć, że Yaneczek mógł:
- Nie spinać się Kubusiem, był w teamie Odyńców, pewnie mógłby się poradzić innych osób z uniwersum jak nie o---------ć takiej druciarni, pewnie też zasięgowo byłoby lepiej.
- Ogarnąć sobie te dofinansowanie, ale wyliczył, że może w-----ć 40k na busa, zostanie mu 5k na zabudowę, a resztę dozbiera w złocie w Chorwacji i jakoś to będzie, byle szybciej, byle jak. xdd
- Nie paplać przed 10-tysięczną publiką, że on na działkach mieszka i to jego całoroczny dom. Jestem przekonany, że był świadomy prawa, ale przeczytał czy ktoś mu powiedział, że nikt tego nie sprawdza i tak faktycznie często jest, ale Yaneczek zamiast mówić, że on w domu z rodzicami mieszka, pół roku jest w podróży, a działka to jego azyl jak akurat nie jeździ to on wolał krzyczeć na około, że to super, specjalny, ponadprawny RODOS, a ta ziemia jest jego i on tu będzie mieszkał aż to śmierci. xdd

#yanek | #odyn | #korsir
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślę że może śmiało własne uniwersum rozkrecac z jakimiś typami od zbierania śmieci i tego Borysa co się tu przewijał. Proponuję nazwę "odbytyńce"
  • Odpowiedz
- Ogarnąć sobie te dofinansowanie, ale wyliczył, że może w-----ć 40k na busa, zostanie mu 5k na zabudowę, a resztę dozbiera w złocie w Chorwacji i jakoś to będzie, byle szybciej, byle jak. xdd


@FunkyMonkey: On starał się, ale po prostu nie dostał i całe szczęście.

a ja wątpię aby był świadomy. Od pierwszych filmów z tym RODem podnieca się, że spełnił marzenie życia i kupił DOM Z DZIAŁKĄ.


@
  • Odpowiedz
@bbul44: Yep, tylko z tego co pamiętam to starał się w ostatnim kwartale, kiedy kasy już nie ma. Poza tym patrząc jak drutuje przy busie nie zdziwiłbym się gdyby tak samo na o-------l napisał biznesplan. Z tego można wyciągnąć kasę, Kubusiowi się udało, są nawet ludzie, którzy pomogą ogarnąć całą dokumentację by zdobyć jak najwięcej punktów. :P
  • Odpowiedz