Wpis z mikrobloga

Ej wykopy mam nową teorię o uniwersum #barney #kononowicz. Są tylko dwie osoby o których PiOtr i Paweł nigdy nie wspominają: trzeci "bliźniak" i szef zajezdni. Co jeśli to jest tak naprawdę jedna osoba? Bliźniaki czują się na zajezdni jak ryba w wodzie, PiOtr został wyrzucony a jednak szef zgodził się żeby stawiał tam busa. Mimo że miał dużo smrodu przez bliżynioków. Barney zawsze POwtarza, że nie ma KOlegów, a jednak z szefem zajezdni zawsze ma POukładane. Co myślicie?

Czy szef zajezdni = trzeci bliźniak?

  • T00k 52.1% (37)
  • Nje 47.9% (34)

Oddanych głosów: 71

  • 9
@Kafau: Wspominają ich obu i to tylko z szotów wiem. To jakaś bzdura. Poświęciłem minutę i jest szef najgorszego parkingu w mieście. Wklepałem nip i są suche dane, ale człowieka po mordzie już nie będę szukał, bo spożywam alkohola i mi się nie chce :) https://www.biznes.gov.pl/pl/wyszukiwarka-firm/wpis/ceidg/67EC6B07-EAC3-4327-9992-129A3E9B4CA4 I tych linków też mi się nie chce klikać. To jakiś chłopecek w każdym razie, bo tylko chłopecek zatrudnia chłopecków i jeszcze w miejscu pracy
@Kafau: To jest parking od ITAKA, a to firma założona jako jedna z pierwszych prywatnych poPRLowskich. Wiadomo, że ludzie służb ją kontrolują, więc takie ZOMOWSKO WSW-skie chłopecki są dla nich idealnymi pracownikami :)
Łukasz prezes jak najbardziej bo bezzębny wąsacz właśnie to imię wymieniał w kontekście szefa od pozwoleń na parkowanie przy Krakowiaków