Wpis z mikrobloga

#apustaja #frenpill

JA P0ERDOLEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111 CHOP COŚ ZARA ROZJEBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!11111`11
ALE CHOP JEST WK0000000000000000000000000000000000000RWIONYYY!!11!@1

Nie dość, że cały tydzień był #!$%@? (i przyszły też będzie) i nie może sobie Chop odpocząć, to jeszcze się Chopu asterka #!$%@?łaaaaaaaa!!!!! Na parkingu przy karfurze. Chop pojechał se po zakupy jak co sobotę i na parkingu raz mocniej musiał przyhamować, a potem dodał gazu trochę mocniej i się wyłączył!!!! Dobre chłopy pomogli Chopu przepchnąć na miejsce parkingowe i nawet zaoferowali podpięcie kabli, no ale prąd jest, to nie tutaj problem. I Chop nie może go tam tak zostawić, tylko musi go przepchnąć. To się Chop dogadał, że przed zamknięciem sklepu, jak będzie mniejszy ruch to zrobi. Obok jest taki parking co stoją inne szroty, ciężarówki, promy kosmiczne itp., to jak Chop tam asterke postawi, to chyba nic się nie stanie. Tydzien temu opona za 60 zł, w grudniu 4 opony, wymiana, utylizacja starych i do tego hamulce z tyłu i przewody z tyłu, łącznie za prawie 3k. Przecie jak tu się jakaś pompa paliwa wydupi, to pewnie z 1,5k będzie to kosztować. A samochód wart pewnie z mniej niż 2k.

Czemu to ciemiężenie Chopa spotyka? To na bank jest wszystko spisek, żeby Chop sobie motorka nie kupił!!!!!!
obuniem - #apustaja #frenpill

JA P0ERDOLEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111 CHOP...
  • 7
  • 0
@Paxx89: Ło panie. Mnie ledwo stać na ten jeden, jak tu w 23-letnim krunklu połowa układu hamulcowego kosztuje 2k+, a żeby kupić motocykl, to jem makaron z oliwą xD. I tak nie wiem, czy ten motocykl utrzymam, się okaże.
  • 1
@Paxx89: We dwójkę zawsze więcej kasy, wiadomo. Wiesz, ja z samochodu korzystam tylko praca-dom i sklep raz w tygodniu, także matiz albo sejak w gazie by mi zdecydowanie wystarczył. Oczywiście, że fajnie by było mieć coś innego, szybszego, ładniejszego, może tańszego w eksploatacji, no ale nie prędko będę miał na to kasę, o ile w ogóle.
@obuniem: sam jak zmienilem prace by odlozyc kupilem sejacza za 1500 :) i na dzien dobry pare stow musialem i tak wlozyc. Dlatego nie warto zmieniac aut chyba ze auto shrot sie juz o nasze dopomina.