Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #wolnyrynek #nfz

Zagrajmy w grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Runda 1 System obecny

NFZ ma 24 punkty na zakup sprzętu medycznego by leczyć pacjentów. Dostępny sprzęt:

PET-CT - koszt 9pkt
Tomograf - koszt 6 pkt
Rentgen - koszt 4 pkt
EKG - koszt 2 pkt

NFZ zakupił cały sprzęt i została jeszcze kasa na leczenie pacjentów.

Runda 2 system zidiocialych prawakow

Tworzymy 3 konkurujące ze sobą instytucje każda dostaje po 8 pkt na zakup sprzętu a sprzęt kosztuje tyle co w rundzie 1.

No dalej prawaki rozwiążcie ten problem.

Jak się spodoba to mam kolejna grę już w zanadrzu na temat dobrowolnego zusu xD
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: nie pije, nie palę,.nie ćpam, moja słabością jest wiedza którą pochłaniam codziennie. Dlatego proboje prawakow leczyć z jej braku, bo z lewica jest trochę no wiadomo gorzej
  • Odpowiedz
nie pije, nie palę,.nie ćpam, moja słabością jest wiedza którą pochłaniam codziennie. Dlatego proboje prawakow leczyć z jej braku, bo z lewica jest trochę no wiadomo gorzej


@leeaxe: To jak Ty zyjesz? :DD

Ale na powaznie. Popelniles na samym wstepie blad lgiczny i jeszcze sie z tego cieszysz
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: dobudowujesz teorie pod siębie, a ja Ci powiem tyle, że jedna osoba może wybrac tylko jedna instytucje a jej zmiana jest bardzo trudna i wiąże się z opłatami. Ja też sobie odbuduje teorie pod siebie. Wracając do pierwszego zarzutu. Mnożyć umiesz ale logiki nie znasz, 24 punkty w obiego xD żadnej instytucji nie będzie stać na CT. Muszę tobie to wytłumaczyć, kurtyna
  • Odpowiedz
@leeaxe: Jak ja sobie ustale warunki to nawet nfz nie bedzie stac na strzykawke do plukania ucha.

Tylko chyba nie o to chodzi?

Wiec jeszcze raz - tyle tej wiedzy pochlonales ze pewno sie odniesiesz do tego co
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: odniose się, idź do prywaciarza w Polsce wykonać operacje skomplikowana <machający Papaj> nie znajdziesz takiego bo sprzęt jest za drogi cała sala operacyjna to jeden wielki clean room, jeżeli więc wogole co to jest. Szkoda, że nie odnosisz się do swoich błędów, bo mnożyć umiesz ale z logiką u Ciebie ciężko xD
  • Odpowiedz
@leeaxe: Uwielbiam ten argument. Pokazuje on ze rozmowca nie ma zielonego pojecia o czym mowi.

Polecam przy chlonieciu wiedzy pochlonac tez ta jak dzialaja ubezpieczenia. Ale uprzedzam - mozesz sie zdziwic.

"prywatne ubezpieczenie jest bez sensu bo nie wyleczy cie z trudnych
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: nie rozumiesz podstawowych rzeczy, złamana ręka nie jest zagrożeniem życia a rak jest więc to porównanie jest be sensu, ciężko się pisze z osobą która myśli że coś wie i że jest inteligentna a nie zna podstaw, nawet nie wiesz, że składki odkładasz nie na siebie więc szkoda gadać. Kiedy chcesz mieć zamontowane to sztuczne biodro w wieku 25 lat? No straszny brak wiedzy, brak wyobraźni brak logiki, nawet
  • Odpowiedz
@leeaxe: Zacznijmy moze od tego ze mam 44 lata a nie 25. Drobna roznica. Chociaz nawet w tym wieku endo mi nie potrzebne.

Pojdzmy dalej - wydaje Ci sie ze pozjadales wszystkie rozumy a wylozyles sie na podstawach. Ubzdurales sobie ze mam 25 lat bo w nicku mam cyferki?

Patrz jak Ty nie ogarniasz. mam cyferki. Od 40 lat mam ksywe gorzki. Niestety taki nick byl zajety. W zamian byly propozycje: "gorzki1263" "gorzki4327" i inne takie. Stwierdzilem ze za uja nie zapamietam. 99 dosc prosto sie
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: gościu nie dorabiaj sobie teorii że ja jakieś lata liczyłem z nicku bo nawet go nie czytałem i nie zwracałem uwagi na to, tak po prostu z dupy rzuciłem 25 lat, zachowujesz się jakbyś leków nie wziął na schizo serio.

Zagraj w gierkę i powiedz co Ci wyszło i tyle.

Dobrze że płacisz składki i że chcesz to robić, ja też płacę i wiem, że dzięki temu ludzie, którzy
  • Odpowiedz
Dobrze że płacisz składki i że chcesz to robić


@leeaxe: I kolejne zalozenie z dupy - kto powiedzial ze chce to robic?

Zakladasz jedno za drugim a wszystko to co zakladasz Cie tylko osmiesza. Moze przestan
  • Odpowiedz