Wpis z mikrobloga

Nieźle
Apple zgodziło się zapłacić 490 milionów dolarów za rozstrzygnięcie pozwu zbiorowego, w którym domniemany dyrektor generalny Tim Cook oszukał akcjonariuszy, ukrywając spadający popyt na iPhone’y w Chinach.

https://nypost.com/2024/03/15/business/apple-paying-490m-to-settle-lawsuit-over-tim-cooks-china-sales-comments/

Popatrzcie kiedy pisałem, żeby tego nie dotykać!!!!! tzn. wiedziałem już wcześniej, ale po prostu w rozmowie z jednym ignorantem, napisałem kolejny raz co myślę (zamazałem jego login, nie będę mu dowalał, bo na inwestowaniu , czytaniu pomiędzy wierszami to każdy wie, że On nie ma żadnego pojęcia, już w 2022 roku jak mówiłem UWAGA będzie potężna zwała to negował, zakłamywał rzeczywistość) )

Przecież to było oczywiste, że akcje tej wydmuszki są mega przewartościowane, wystarczyło czytać ich wyniki finansowe, nie zabariali juz tyle co wcześniej a mimo to akcje były jeszcze wyżej

Ponadto, wielokrotnie pisałem, że Chiny to komuna i nie pozwolą zachodowi wejść z buta w ich rynek i go podbić
Jak twierdziłem Chiny tylko zapraszają zachodnie firmy kradną technologie i mówią proszę się zawijać, Z resztą teraz się okazało że Chinćzycy wolą swoje lokalne produkty

Oczywiście nie twierdzę, że ta firma zbankrutuje, twierdziłem po prostu, że wycena jest absolutnie nierealna i nie ma co w to pakować pieniędzy!!!

#gielda #ekonomia #polityka #apple
Questorius - Nieźle
Apple zgodziło się zapłacić 490 milionów dolarów za rozstrzygnięc...

źródło: zawistniak

Pobierz
  • 3
@Talarsson:
Tu akurat nie codziło stricte o Appla tylko całą giełde wraz z btc - którego ustrzeliłem - 30% całkowitego jego wartości ( 2 pozycje)
No no niezły zysk w rok :)

Jak pisałem w 2022 kosztował
Kosztował 170 spadł do 130
Natomiast jak ostatnio pisałem,nie dotykać kosztował 194 kosztuje 171
Także nie wiem,gdzie widzisz problem

Smiało kupuj jak uważasz, że to dobra cena