Wpis z mikrobloga

Ten Maniek to jest pustostan zarobił u Adama ponad 100usd gdzie przez miesiąc pewnie tyle nie przytargał. Ale ciągle narracja beee straciłem wizerunkowo itd dzisiaj był oglądać okulary właśnie oglądać bo same ramki 200-300 a gdzie szkła kolesia nie stać na okulary by czytał komentarze i patrzył ile zarobi. On ciągle będzie straszył ekran tymi wielkimi gałami.
Mi się w głowie jakoś nie mieści jak facet pięćdziesięcioletni nie ma ani dobrego telefonu ani dobrego laptopa ze wszystkim ma problem totalnie ze wszystkim nie wie ile zarabia ale najlepiej chciałbym mieszkać w pałacu i nie pracować. On jest typ RE kosmista.
No mówię jeżeli on by miał czterech pięciu jakieś inwestorów po prostu zwiną by ich kasa i #!$%@?ł do innego kraju i on tylko na to czeka.

#raportzpanstwasrodka
  • 7
@Dzikamery: gdyby chciał pracować to wraca do polski i zarabia.Gdziekolwiek.Mamy w firmie multum specjalistów ale potrzeba ludzi do do sprzątania i byle czego .Miesiąc , góra dwa i takie maniusie idą na L4 a potem ich nie ma wogólę.Dlatego wolę Ukraińca.5 tysięcy za przysień wynieś pozamiataj to złe pieniądze ?Legalne , z zus i wszystkim ? Oferujemy szkolenia , wózek , palacz czy spawacz i co ? Grochem o ścianę.Do pierwszej
@Justyna16: dlatego dzisiaj napisałam na live #!$%@? na łopatę dwa trzy miechy kupisz okular telefon laptop nie kalkulator. I wróć do Kambo. To nie przeczytał. On zwyczajnie nie chce pracować przy czym nie zna się na niczym. Gada o rzeczach projektach gdzie nie sprawdził podstaw nawet co mu się wydają itd
To co mówi nie ma sensu.
Ja już myślę że on dużo palił dziwnych rzeczy i mu się miesza w