Wpis z mikrobloga

Ale mam beke z noobów w tym sezonie xD płaczą, że nie da się zabudować w kostke i kampić. No to trzeba się dostosować i znaleźć odpowiedź na tą mete, ale kostkarze mogą tylko płakać, bo oni ćwiczą miedzy grami zabudowanie się w kostce xDD

#fortnite
  • 10
  • Odpowiedz
  • 2
@LM317K: Jest jakas wartosc od ktorej nie wolno grac? XD

Fortnite to chyba najlepszy dynamiczny BR/FPS jaki istnieje. Przynajmniej od Zero Builda. Budowanie było fajne zanim meta się zrobiła na klocki i do "finału" dociera po kilkadziesiąt ludzi xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Artok: nie no, wszystko gra. I od chapteru 5 byl taki ogolne "rework" gry, zupdateowali trochebardziej silnik graficzny, itp.

Ale w tym sezonie (drugi 5 chapteru) wprowadzili zmiany pod tlo z mitow (mniej juz bardziej udane, wiele skinow to scam xD)

A wraz z nowy mityczny item czyli blyskawica Zeusa, która ma dwie mocne strony, może trzy:
- ściąga całkiem sporo hp i to AOE (2 pierwsze strzaly chyba po 80,
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: i właśnie dlatego przestałem grać w Fortnajta. Zamiast zostawić grę w konwencji player vs player, to oni wprowadzają jakieś nadprzyrodzone moce i czary.
  • Odpowiedz
  • 0
@Artok: xD no nie wiem, na pewno nie jest nudno. Gdyby stali w miejscu to by byli tak jak kazda inna gra fps, ktora nic nie zmienia z biegiem lat poza malymi balansami do wartosci dmg (cos jak cs itp), a jednak maja sezony.

Fortnie mogl stac w miejscu i nawet sporo czasu stal, ale teraz maja ten nowy silnik i chyba dal im znowu wieksze mozliwosci wiec to wykorzystuja
  • Odpowiedz
@Artok: dla mnie to jest właśnie plus że są różne urozmaicenia a nie samo strzelanie, a kupę godzin mam wygranych w CS go czy Wolf et. W fortnite gram w zero build oczywiście. Patrząc że cs2 zanotował rekord 20 mln aktywnych graczy w miesiącu a fortnite 220 to dysproporcja jest olbrzymia.
  • Odpowiedz