Wpis z mikrobloga

Dzwonili do mnie z KTMa, za dwa miesiące kończy mi się leasing Duka. Pytali czy chce wykupić, czy zamienić na coś nowego. 390 oczywiście wykupię i sprzedam sam. Jak wcześniej miałem trochę pomysłów tak teraz nie wiem. Pytałem czy coś wyszło nowego w 2024, bo nie śledzę. Tak, 1390. Jakoś nic nie widzę u KTMa dla siebie. W sumie nawet nie wiem w jaką stronę iść, podobają mi się skrajnie różne moto. Chociaż mocno ciągnie mnie do V7 Special. Albo 765 RS (tak, inny świat ale Triumph ma niezłe finansowanie) a nawet FTR 1200 tylko nie wiem jak z tą marką. Jakie są jeszcze ciekawe modele w sensownej cenie? Japonia odpada.

#motocykle
PiotrFr - Dzwonili do mnie z KTMa, za dwa miesiące kończy mi się leasing Duka. Pytali...

źródło: temp_file6015838351178823248

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@PiotrFr: 765RS piękny. Ale może zacznijmy od tego - po co ci nowe moto? Nie mówię - nie kupuj. Ale po co chcesz? Mnie w zasadzie stać by było na 765RS, ale no po co. Kupiłem ostatecznie używany Z650 przesiadając się z G310R. Jak cię stać i klepiesz tych km na tyle, żeby to miało sens i jednocześnie nie jeździsz tak, żebyś miał #!$%@?ć się od razu to 765RS jest piękne.
  • Odpowiedz