Wpis z mikrobloga

Czy ktos sie orientuje, gdzie sa obecnie fajne "promki" na samochody z ichniejszym leasingiem, w budzecie 100-160k? Mowa o suvach, kombiaczach, lub duzych sedanach (octavia/superb)? Widze, ze troche samochodow stoi u dealer'ow i chyba, poschodzili z tych chorych cen....
Post ma na celu uzyskania konkretnego info - zeby nie dzwonic po kazdej marce z osobna :)

#leasing #samochody
  • 7
@kuncfot: takie przemyslenie z mojej strony - np. jest nowosc na rynku MG, ale biorac u nich finansowanie czy z zewn. firmy, to tak naprawde ich oferta jest wrecz srednia, jak sie policzy koszta calkowite. Fajne samochody, ale dla ludzi z gotowka...
@adam-molik: ta nowość to chińczyk :) Nie wiem czy bym kupił, widziałem opinie że ładne to one jest z zew. i wew. ale jak mechanik zajrzy to widać że "jednorazówka" i to nie pożyje.
Chyba jeżeli już to elektryka z chin a nie benzynę. Jednak mniej rzeczy może się zepsuć.
@adam-molik: Co masz na myśli? Przecież koszty leasingu MG czy innych marek będą podobne. Jedynie rabaty mogą być różne, ale to ciężko oceniać, bo one się zmieniają
@adam-molik: Masz na myśli, że na MG dostałeś ofertę leasingu 117% a gdzie indziej 104%? Sorry, ale 104% to nie jest normalna rynkowa oferta, a jak zgaduję "promocyjna" oferta jakiegoś dilera, najpewniej z grupy VAG. Ale nie ma nic za darmo, w zamian za te 104% dostałeś mniejszy rabat na auto, o ile w ogóle. Jak sprawdzisz zewnętrze finansowanie na to samo auto, to też wylądujesz w okolicach 117%