Wpis z mikrobloga

O hui, ale agresywne są te zbiorki Greenpeace. Z ciekawości zatrzymałem się pogadać z gościem szukającym sponsorów na mogilskim - wszystko ładnie, pięknie, park narodowy #ratuj. I cyk, dokument upoważniający do pobierania określonej kwoty co miesiąc z twojego konta bankowego do podpisania na ulicy #pikatchuface. Mowie dziękuję, zegnam, nie podpisuje takich rzeczy po 5minutach rozmowy. Potem sprawdzam na szybko w Googlach ile zarabiają fundraiserzy Greenpeace - 30pln/h netto, dodatkowo maja premie za skuteczność. Rekordziści wyciągają niby ponad 10k wg wujka Google. Fajna ta ekologia xD

Czyli można sobie fundraisera wziąć na utrzymanie robiąc cykliczny przelew 40pln. Jacyś chętni?

+bonus, z filmiku możecie się dowiedzieć jak patriarchat unicestwia nasza planetę.

#krakow #greenpeace
Kutafonix215 - O hui, ale agresywne są te zbiorki Greenpeace. Z ciekawości zatrzymałe...
  • 6
  • Odpowiedz
@Kutafonix215: Obejrzałem ok 2 minuty, wiecej nie dałem rady.

Zatrzymałem się jak grzybek mówił, że zawód górnika jest ucieleśnieniem ideału męskich cech i jest zarezerwowany dla mężczyzn.
Dosłownie 5 sekund później pokazuje, że 20% wszystkich pracowników sektora paliw kopalnych to kobiety (ciekawe #!$%@? dlaczego)
  • Odpowiedz