Wpis z mikrobloga

ale nakradli tych mario wonder, zepsuli cały polski rynek hehe

tak jak gierka trzymała 180-200zł tak pojawiła się jakieś półtora miesiąca temu fala kradzionych kartridży za 100zł na aukcjach.

Sam se kupiłem kartridża za stówkie mimo że gre planowałem dopiero kupić za dwa miesiące, ale szkoda takiej okazji nie wykorzystać. Nie wiem czy kradziony czy nie, bo nie jestem w stanie tego zweryfikować ale wygląda jak nowy.

#niepopularnaopinia #nintendoswitch #nintendo #switch
  • 13
tak jak gierka trzymała 180-200zł tak pojawiła się jakieś półtora miesiąca temu fala kradzionych kartridży za 100zł na aukcjach.


@LZBNZ: O #!$%@? tu chodzi? W sensie gdzie to kradli? I jakim cudem nikt tego nie przyuważył?
  • 0
@Kryspin013: idąc u nas do sklepu gry na switcha jest tylko kilka pozycji i są zabezpieczone przed kradzieżą. Ale jak byłem w takich niemcach to w takim gigantycznym REWE są długaśne regały z grami na switcha, naprawde różności tam są. Normalnie pudełka z gierkami w środku. Wiele z nich było rozfoliowanych a gdy zajrzałem do środka to był kartridż. Pomyślałem sobie od razu że przeciez w polsce to by już tego
@Kryspin013: idąc u nas do sklepu gry na switcha jest tylko kilka pozycji i są zabezpieczone przed kradzieżą. Ale jak byłem w takich niemcach to w takim gigantycznym REWE są długaśne regały z grami na switcha


@LZBNZ: W rewe nie widziałem gier ale może to kwestia miasta. Natomiast w medimax jak widziałem gierki to od zawsze wszystkie były w pudełkach antykradzieżowych, więc ta teoria trochę wydaje mi się naciagana.
  • 0
@Kryspin013: byłem w kilku takich marketach gdzie były gierki luzem na regałach puszczone. Na pewno był to rewe, ale najwięcej gierek było w jakimś Marktkauf, gigantyczny market gdzie było naprawde wszystko
ale nakradli tych mario wonder, zepsuli cały polski rynek hehe

Sam se kupiłem kartridża za stówkie


@LZBNZ: teraz się żalisz czy chwalisz, że dokładasz się do "zepsucia rynku" i kupujesz prawdopodobnie kradzioną grę? ()
  • 0
@StronaGlowna: skąd mam wiedzieć czy jest kradziona?
Mówię tylko że popsuli rynek, bo kiedyś sam kartridż to za 160 szło kupić, a w pudełku 180-200

Teraz po fali kradzionych kartridże po 100 chodzą.

Czemu sugerujesz że kupiłem kradziony kartridż? Kupiłem na allegro więc NA PEWNO gituwa ( ͡ ͜ʖ ͡)
@LZBNZ: widzisz, kupując kradziony kart tez możesz zostać skazany. Jeśli istnieje szansa na to, że wiedziałeś o pochodzeniu danego przedmiotu (np: koszykówka 50% ceny rynkowej) to uznają cię za winnego ¯\(ツ)/¯
@LZBNZ: rób jak uważasz. Bycie głupkiem i nieznajomość przepisów nie zwalnia z odpowiedzialności karnej. Poczytaj sobie czym jest paserstwo i kiedy można dostać zarzuty. IMO już bezpieczniej kupić od Seby spod bramy, bo później cieżko namierzyć kupca ¯\(ツ)/¯