Wpis z mikrobloga

Pomijając już mecz towarzyski z Ukrainą, dla mnie wartym uwagi jest mecz z Turcją. Kto z was pamięta kiedy ostatni raz oglądaliście mecz piłkarski naszych kopaczy przeciwko chłopakom znad Bosforu? Nikt?

No właśnie, ja mam 30 lat i nie pamiętam a to dlatego bo ostatni raz graliśmy z Nimi w el. do MŚ 1994 w USA xD Większość z nas pewnie nie pamięta w głowie takiego spotkania a Ci co pamiętają mieli wtedy pewnie kilkanaście lat i byli małymi smykami.

Mecz ten odbył się w Stambule 27 października 1993 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegraliśmy wtedy 2:1 a jedyną bramkę dla nas zdobył legendarny Wojciec "Kowal" Kowalczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#reprezentacja #pilkanozna #ciekawostka #kanalsportowy #turcja
Kadet20 - Pomijając już mecz towarzyski z Ukrainą, dla mnie wartym uwagi jest mecz z ...

źródło: Screenshot_20240313-192431_Facebook

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@r4x4: przed meczami: Drużyna jest w budowie, trener ma okazje sprawdzić różne ustawienia i zawodników.
po meczach: Niewiele się dowiedzieliśmy po tych spotkaniach, obie przegrane trzeba jak najszybciej zapomnieć.
  • Odpowiedz
@Kadet20: Ja też nie pamiętałem żadnego meczu z Turcją, dlatego w Football Managerze często brałem sobie Turcję na mecz towarzyski przed ME/MŚ. xD Albo Chorwację, z nimi też dawno nie graliśmy.
  • Odpowiedz