Wpis z mikrobloga

Renata Grochal odchodzi z #stanwyjatkowy , co za wspaniała wiadomość. Najsłabszy element podcastu, nie wprowadzała żadnej sensownej analizy wydarzeń, tylko w każdej wypowiedzi wychodziły jej osobiste opinie i przekonania. W szczególności nie dało się jej słuchać w temacie aborcji, co odcinek to samo.

#onet #podcast #polityka
  • 10
  • Odpowiedz
@wolodia: oj tak
Aborcja to jedno, odcinek Długosz + Grochal był niesamowity w tym względzie.

Ale dla mnie najgorsze były momenty psychologizowania, gdy "Jarosław jest taki i owaki bo ma kompleksy" albo "Duda jest taki bo go ojciec krótko trzymał i kazał mu chodzić na pierwsze piątki miesiąca"

WTF!

Kiedyś mi przeszkadzała bardziej, teraz już mniej. Mimo wszystko i tak dobrze, trójka pozostałych redaktorów ma podobny żartobliwy wajb ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 1
@SzalonyOgorek: Był jeden odcinek Stankiewicz + Grochal, z dyskusją chyba właśnie na temat aborcji lub LGBT. Grochal wpadła wtedy w kilkuminutowy monolog który w zasadzie był jednostajnym narzekaniem z jej strony jakie polskie społeczeństwo, politycy i państwo są zacofani. Stankiewicz czekał aż skończy, nie powiedział ani słowa, nie odniósł się, tylko kontynuował swoją poprzednią wypowiedź.

Zdarzyło mi się odpuścić niektóre odcinki prowadzone przez Grochal gdyż zwyczajnie nie miałem ochoty tego słuchać.
  • Odpowiedz
@wolodia: O szkoda, lubiłem ją.

Ale dla mnie najgorsze były momenty psychologizowania, gdy "Jarosław jest taki i owaki bo ma kompleksy" albo "Duda jest taki bo go ojciec krótko trzymał i kazał mu chodzić na pierwsze piątki miesiąca"


@SzalonyOgorek: A to nie bardziej Długosz właśnie? Tak to spamiętałem z tego programu. No ale i tak, jak nie ma Stankiewicza, to często nie włączam w ogole.
  • Odpowiedz
Stankiewicz mówi, że aborcja to kwestia czysto polityczna


@LebronAntetokounmpo: No bo taka prawda obecnie. Dla Lewicy kwestia odróżnienia się i budowania poparcia przed wyborami, dla Hołowni kwestia nie wyjścia na zbytnie konserwy przed wyborami, a KO standardowo - najlepiej nie tykać. Tylko że finalnie i tak się rozbija temat o Dudę jeszcze przez najbliższy rok z hakiem.
  • Odpowiedz