Wpis z mikrobloga

hahaha czyli wyszło na moje.


@pawelswd haha brawo! Ty to jednak jesteś ekspert i insider! I przewidziałeś że Bandura celowo kłamie w wywiadzie mówiąc że walka w małych, a dodatkowo rzecznik również kłamał mówiąc że będzie niespodzianka/zaskoczenie podczas ogłoszenia walki.

Głupi jestem, to się dałem oszukać ale na szczęście teraz będę słuchał insajdera który wiedział od początku że oni wszyscy kłamią!

No bo wcale rezultat i to jak potoczyła się walka Mameda
@RafDan: To chyba było logiczne, że to będą 10tki nie poduszki 25tki do sparingów. Po drugie nawet jakby Adamek we 30 sekund znokautował kozoluba to i tak byłby rękawice do boksu bo Borek nie jest idiotą, żeby narażać Adamka.
@nijaki: Według mnie Adamek i Borek nie spodziewali się że Mamed będzie tak dobrze wyglądał, a Adamek tak źle. Przypuszczam że mogli się zgodzić wcześniej na małe rękawice, dlatego takie info dał sam Bandura i poniekąd sugerował rzecznik FAME. Natomiast po walce, i jego przebiegu, mogli zrezygnować.

To są tylko przypuszczenia, ale nie widzę powodu dlaczego Bandura miałby świadomie kłamać w wywiadzie. No chyba że "małe" to chodziło Bandurze o te
@RafDan: Widziałeś walke Adamka 6 lat temu z Millerem w USA? Przecież on już wtedy poruszał się jak emeryt. Teraz było wiadomo, że bedzie gorzej bo Adamek to nie Benjamin Button. Boks nie jest dla starych ludzi i tyle. Bandura miał akurat uja do gadania przy tych negocjacjach (jakby nie on to byłby np Ferrari albo Kasjo i tyle). Nawiasem mówiąć Adamka dałoby się jeszcze jakoś urobić kasą na rękawice do
  • 0
@mrhejters gdzie się walczy? W czym się walczy? W boksie gdzie nikt nie chce sobie robić krzywdy? I to mają być sporty walki? XD coś w stylu: "chcę doznać wysokiej adrenaliny w życiu, chyba pójdę na gokarty"