Wpis z mikrobloga

Szczęść Boże,

Jak gracie na swoich komputerach na padzie?

Wiele lat grałem na PS4 w pozycji półleżącej na pufie typu sako przed tv. Teraz pykam sobie na kompie przy biurku i chciałbym pograć w Wiedźmina na padzie od xboxa ale nie wiem jak na dłuższą metę się to sprawdzi w pozycji siedzącej. Gracie w pozycji jak do pracy czy na max leżącej (fotel ergonomiczny)?

#pcmasterrace #gaming #konsole
  • 13
@mateusz_dzordan5656 zależy w co. W Call of duty gram nachylony, ręce oparte na kolanach, z garbem jak quasimodo. Jeśli gram bardziej casualowo, to tak jak mi wygodnie (raz jest to siedząco, a raz fotel odchylony i leżę)
@mateusz_dzordan5656 w takie długie gry lepiej się gra padem na leżąco. Siedzenie źle działa na kregoslup i stawy. Podłącz kompa pod tv kablem HDMI do tego kabel do pada 3m albo po bluetooth i graj z kanapy na leżąco.
@mateusz_dzordan5656 na siedzącego przy biurku (nogi na podstawce) ale nie cierpię tego. więc robię to tylko jak mi druga połówka okupuje tv.
i granie na padzie dotyczy tylko remote play z ps4, bo zwykle nadal gram wtedy "na konsoli".
z typowo pecetowych to grałem dosłownie w 2 gry ze steama, i wtedy oczywiście klawka i mysz.
@mateusz_dzordan5656: Ale zdanie innych w tym temacie jest bezsensowne bo każdy jest inny i ma swoje upodobania więc jak sam sobie nie popróbujesz pozycji to po #!$%@? się pytasz innych?

Poza tym dosłownie szybciej byś to sam sprawdził grając w wybranej pozycji niż pisanie posta i czekanie na odpowiedzi...