Wpis z mikrobloga

@wielowitamin: z małoformatowych to musisz się pchać w high end albo chińskie klony. Prawie wszystkie małe seryjnie produkowane ein to są pody albo boro. Chińczyki eksperymentowali z SBS'ami ale nie cieszyło się to u nich zainteresowaniem(tomahawk chyba jedyny sbs który dalej jest w sprzedaży a nie deadstock).
A jak budżet nie gra roli to masz https://www.dicodes-mods.com/dani-sbs-18650.html

Chyba że nie masz problemu z wysokością sprzętu, wtedy idzie coś znaleść ale założenie że
  • Odpowiedz
  • 0
@CabalEnjoyer: o kurde ale mnie zaskoczyłeś z tym dani. Nie wiedziałem że są mody w tej cenie :) Kozak.
Wiem że nie będzie jak pico. Lub kupię kolejne pico i zajadę.
Coś pomiędzy pico a evic też spoko. Jakby był dostępny evic to bym kupił bo to jest młotek.
Rozebrałem jednego pico ponownie, evica też. Przelałem je czystym IPA, przyciski, wszystko. W miarę żyją. Evic to ma lataz dwa lata na
  • Odpowiedz
@wielowitamin: Japońce kiedyś miały groupbuy'a na customową płytke dna75 do pico tylko niestety firma która to robiła wypuściła jeden rzut w ilości o ile się nie myle 20 sztuk i nigdy już więcej ta firma nic nie wypuściła. I już było tam ciaśniej w tym isticku.

Muszę powiedzieć że troszeczkę się zdziwiłem bo myślałem że evic mini 2 był o wiele mniejszy ale pamięć chyba mi coś postrugała bo BP mods
  • Odpowiedz