Wpis z mikrobloga

@JPRW już myślałem, że mi się wykop zepsuł, bo mnie kilka tygodni nie zaczepiałeś. Pewnie upadek Awdijiwki musiał ostro cię podłamać, bo chwilę wcześniej mi tłumaczyłeś, jaka to niezwyciężona twierdza xD. Ale teraz musiałeś się odpalić, bo ktoś wyśmiał ukraińską akcję przejścia przez granice xD. Rosja już obsrana ściąga rezerwy, których nie ma od pierwszego tygodnia ukraińskiej ofensywy na Zaporożu( ͡° ͜ʖ ͡°). W tamtym roku Ukraina też bohatersko przekroczyła granice i walczyła o Biełgorod 70 km od niego heheh, po czym obsrani podwinęli ogon i uciekli. Wtedy akcja przekroczenia granicy przykrywała upadający w tamtej chwili Bachmut, ciekawe jakiego fikołka Ukraina odwali teraz. Ruscy zajęli prawie 20% Ukrainy a JPRW podniecony, bo Ukraina weszła kawałek przez granice i zaraz stamtąd ucieknie xD

#ukraina #rosja #koniaszowatapropaganda #bekazkacapow
  • 2
  • 3
nie czaję tej satysfakcji z niepowodzeń Ukrainy.


@piotrass007: Gdzie widzisz satysfakcje? Ja po prostu rzygam fajnopropagandą sukcesu jak to wszystko idzie super dla Ukrainy. Rok temu się pół internetu podniecało, że Ukraina już zaraz dojdzie do Biełgorodu, bo też przekroczyła granice. Jak to się skończyło każdy pamięta. Jak się skończyła ukraińska ofensywa też każdy wie mimo tego, że już po tygodniu Ukraińcy ogłaszali że ruscy ruszyli ostatnie rezerwy, Ukraińcy w kilka