Wpis z mikrobloga

@D4kai: na Balocie szło nam lepiej. Już samo dojście do Krasno z Baloty okazało się na tyle kłopotliwe, że niektórzy szli przez Berezino :D Tyle, że ja jestem na północnym lotnisku ale chętnie wrócę na Balotę :D
  • Odpowiedz
@Bunkier: @olesiu: Ja jestem za Balotą, największy plus to nawet jak zginiesz to możesz się podnieść, w przypadku NEA są problemy. A poza tym nie chce mi się biec, ew. po @olesiu: mogę wybiec to raźniej będzie
  • Odpowiedz
@D4kai: wczoraj biegłem całą drogę sam to i wrócić mogę sam :D będę dziś dopiero pewnie około 20 więc wy już pewnie na Balocie zrobicie jakąś sieczkę
  • Odpowiedz
@Bunkier: w sumie to @mieffer dobrze prawi. Balota już się trochę przejadła i jest mega daleko od spawnów (chyba, że komuś uda się zrespić w Elektro).

Północnego terenu nie znamy tak dobrze więc może wypada się z nim lepiej zapoznać ;)

Już wczoraj dużo się działo!

Ale to już demokratyczna decyzja niech zapadnie. Ja się dostosuję
  • Odpowiedz
@mieffer: @olesiu: mi nudno troche na balocie siedzieć ale może zamiast lotniska to nowe miasto albo svetlo? Wiecej miejsca a można też obstawić kluczowe budynki. Bo na lotnisku to wsyzstko na widoku, ale mi tam snajperowi pasuje;))

Ogólnie jeśli głosowanie Balota czy coś innego to głosuje na coś innego. nawet w chapa bym wolał siedziec ;)
  • Odpowiedz