Wpis z mikrobloga

Czesc mircy z #krakow #stomatologia
Potrzebuje wyrwać zęba na już, sytuacja no jest już dramatyczna, boli przeokrutnie, jakieś pomysły gdzie można by to było zrobić? Byłem w kilku przychodniach, no ale terminy terminy a sytuacja jest absolutnie podbramkowa
  • 12
  • Odpowiedz
@no_elo_elo:
nfz

W gabinetach pełniących dyżur pacjenci przyjmowani są w przypadkach nagłych. Podczas dyżurów stomatologicznych udzielane są świadczenia doraźne, z ekstrakcjami zębów włącznie.


W dni powszednie dyżury stomatologiczne pełnione są w godzinach od 19:00 do 7:00. W sobotę, niedzielę i święta – przez 24 godziny na dobę.


W okresie ogłoszonego stanu epidemii stomatologiczna pomoc doraźna jest udzielana całodobowo, siedem dni w tygodniu.


MOW NFZ informuje, że w przypadkach nagłego bólu zęba,
  • Odpowiedz
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol do Trzebunii na bank nie wyląduje do 15:30, dzwoniłem tam na Zakopiańska to prywatnie przyjma bo tam chyba NFZ nie ma. Chyba że orientuje się ktoś czy w którejś przychodzi w Krakowie jest jeszcze dziś jakiś chirurg nawet zaraz
  • Odpowiedz
@no_elo_elo: jest kilka miejsc w Krakowie gdzie mozna przyjsc rano i wyrywaja bolacego zeba. Na pewno jest cos placu swietego ducha, zeromskiego i chyba monte lupich. Zadzwon rano i sie dowiedz albo jedz od razu. Wiem ze w jednym codziennie przyjmuja maks 30 osob
  • Odpowiedz