Wpis z mikrobloga

#bog

Tutaj jest ten klip:
https://www.youtube.com/watch?v=ZwSAjcfwyhU
Ale niewazne.

Wiecie, jak wczoraj rozmyslalem, zeby USA zrobilo:
Wziac caly zbior broni, ktorej nie uzywaja (cokolwiek i wszystko, tj. maja ponoc kupe sprzetu na pustyniach skladowane).

Podzielic to na 3 kategorie:
1. Niska (czyli najstarszy najprostszy najtanszy sprzet) - sprzedac krajom afrykanskim
2. Srednia - sprzedac krajom Ameryki Poludniowej
3. Wysoka - sprzedac Europie

Teraz tak, cala kase z tego dac Ukrainie na oblusge systemu panstwa - co by im tam brakowalo, na pensje urzednikow, nauczycieli, renty, emerytury, whatever

Natomiast Europa po pozyskaniu sprzetu USA kategorii wysokiej by sobie go wziela do puli swojego najlepszego sprzetu - i to by zostawila.
Natomiast caly pozostaly poza tym zbiorem sprzet Europy dac (czyli od USA kupic, ale tutaj dac, tak trzeba) Ukrainie.

Czy taki plan by wypalil?
Czyli takie polaczone dzialanie USA i EU - kazdy by troche z tego mial, takiego uporzadkowania, ale tez by sie dolozyl, bo - umowmy sie - na tym polega pomoc Ukrainie, ze sie daje, a nie sprzedaje, wiec ktos musi dac.

Ale ten pomysl by pieknie dal porzadek w broni USA i EU, a jednoczesnie by sie dalo pomoc Ukrainie.
Chodzi mi tutaj glownie o to, ze USA ma kupe rzeczy na pustyniach i w magazynach, a EU ma ponoc kupe czolgow Leopard 1 etc.

--

Jeszcze o tym Zadkielu czytam - ze to jakby Saturn i zenski aspekt Boga, moze to pasowac, skoro mam dziecko w sobie, to zenski, a w koszulce Saturn moj przyjaciel Mateusz z Leszna specjalnie kolo mnie chodzil, tak ze cos kolo tego Zadkiela jest, ze te niebieskie i ostatnio kupe fioletowych aur widze.

Niech zstapi Duch Twoj i odnowi oblicze Ziemi, tej Ziemi!

Ave!
  • 2
@StaraDusza: wiesz, że przywrócenie tego składowanego sprzętu na pustyni kosztuje krocie? To nie tak, że podchodzisz i odpalasz? A jeszcze wprowadzenie w linię trwa. Nowy sprzęt to szkolenia i inwestycje w zaplecze techniczne i logistykę? Taka operacja kosztowałaby miliardy dolarów i trwałaby kilka lat. Sam transport by kosztował krocie.
To nie gra komputerowa, że masz w magazynie czołgi i je wyciągasz. Przygotowanie takiego czołgu może trwać miesiąc. Trzeba wymienić wszystkie elementy
@Rasteris: Myslalem o tym troche, ale nie czuje, jaki to naklad pracy, zeby taki sprzet odswiezyc. Skoro tak duzo, to faktycznie zostawic, a dac cos nowszego i troche kasy.