Wpis z mikrobloga

Wykruszyła mi się miejscówka na koparkę i muszę jedną sprzedać. Jeśli ktoś jest na etapie kupna to zapraszam na PW (możliwe sprzedanie na części). Mam 4 kopary i sprzedam jedną z nich, w sumie dowolną do wyboru:

1. 6x Sapphire 280x dual-x (2x 1000w corsair rm, płyta h81 btc)

2. 4x Sapphire 280x dual-x (1x 1000w i 1x 450w corsair rm)

3. 3x Sapphire 280x vapor-x i 2x Asus 280x DirectCU II TOP (1x 1000w i 1x 750w corsair rm)

4. 2x Sapphire 280x dual-x i 1x Asus 280x Matrix i 1x Sapphire 290 (1x 1000w coolermaster i 1x 450w corsair rm).

Wszędzie 2gb ramu, procki athlony, a w pierwszej celeron. Do tego pendrive ze smosem, risery takie jakie trzeba itp.

Na wszystko wystawiam f-re vat. Każda koparka jest na gwarancji (najstarsze karty kupione na pocz. grudnia, najnowsze pod koniec lutego). Jak ktoś chce to za dodatkową opłatą zależną od odległości (mieszkan na podkarpaciu) mogę przywieźć koparkę i odpalić.

Cena zależnie od koparki i od tego czy ktoś chce całość czy np. tylko zasilacz, albo tylko kartę: ok 70-80% ceny za nową. Jak ktoś ma firmę i odliczy sobie od tego jeszcze vat i dochodowy to można tanio zmontować sprzęt, dzięki czemu roi nadal będzie akceptowalne.

#mining #kryptowaluty #bitcoin
  • 6
@lukasz728: Jedna sztuka za 1100 zł puszczę te najnowsze (kupowane w lutym). Jak chcesz kilka sztuk to daj znać na pw ile i wtedy ponegocjujemy. Przy kupnie samych kart mogę dorzucać risery gratis więc zawsze to kilkadziesiąt zł do przodu ;).
@JohnSchnabel: Mam na nich 710-730 khs. Generalnie asusy spoko, vapory też tylko są wrażliwe na temperaturę. Wieszały mi się przy temp target 70 stopni. Dałem na 67 i od tej pory spokój. Tzn w praktyce jeden z nich jest u mnie wrażliwy, ale kilku znajomych miało z nimi podobnie.