Wpis z mikrobloga

Wszystko wszystkim. Ja wiele rozumiem. Ale jak kobieta, która przed momentem ukończyła studia nie wie, co to jest RKO i żyjąc w Polsce nie potrafi rozwinąć skrótu ZSRR. Na litość boską. Wiktoria Jaroniewska może konkurować tylko i wyłącznie z Josefem, Alanem i Szeligą. #famemma
  • 12
  • Odpowiedz
  • 8
@Aokx: Wszędzie, człowieku, wszędzie. To jest podstawa podstaw. Czy przypadkiem nawet szkoły średnie nie są zobowiązane, by zajęcia z RKO przeprowadzać? Na dodatek dziewczyna jest po studiach, gdzie przedmioty ze zdrowiem to u niej podstawa. Nie usprawiedliwiajmy ignorancji życiowej.
  • Odpowiedz
@Potifara: "Wszędzie" czyli w liceum i na studiach. Te lekcje z przedmiotu którego nawet nie pamiętam nazwy coś z bezpieczeństwem każdy ma w dupie, to jest najmniej interesujący przedmiot jaki istnieje, już nawet j.Polski jest ciekawszy.
  • Odpowiedz
@Potifara ja na przykład się uważam za w miarę inteligentnego człowieka, a przynajmniej jeśli średnia IQ w Polsce to jest 95, taki Szeliga w skali to jest 75, Amadi Ferrari to jest 110, to bym się umieścił koło Ferrariego, ale ja też za #!$%@? nie wiedziałem co to jest RKO jak usłyszałem pytanie xd dobra może jestem głupi #!$%@?ć, ja na wykopie memy ogladam. Związek Radziecki pominie bo tu faktycznie przypał
  • Odpowiedz