Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #azjatki

Wgle jestem ciekawy jak wygląda dla polskiego chłopa południowy rynek matrymonialny

Ciekawe czy jak jest się takim przeciętniakiem 5/10 i jak się jedzie do ameryki południowej / Azji południowo wschodniej to jak wygląda nasz boost do atrakcyjności.

No bo tak:
- jesteś biały = egzotyczny
- jesteś statystycznie wysoki na tle miejscowych <Tam średnia to coś koło 160cm>
- jesteś z Europy = paszport do lepszego świata, kolejka paszportowych golddigerek i kobiet marzących o księciu który wyrwie je z biedy

Ciekawe, czy tam chociaż przez chwilę można się poczuć dobrze i atrakcyjnie, bo jedyne co spotyka chłopa w Polsce to taki wzrok:
analboss - #przegryw #blackpill #azjatki

Wgle jestem ciekawy jak wygląda dla polskie...

źródło: typowe

Pobierz
  • 9
jesteś biały = egzotyczny


@analboss: Co ważniejsze, Azjaci, w tym Indianie, mają mało androgeniczne twarze i wyglądają jakby mieli babyface. +1 albo +2 do oceny twarzy.

jesteś statystycznie wysoki na tle miejscowych <Tam średnia to coś koło 160cm>


@analboss: 165cm, i to tylko w najbardziej skrajnych przypadkach typu Indonezja albo Peru, gdzie populacja jest genetycznie niska i ma niskie IQ przez co są biedni i niedożywieni. W Tajlandii średnia to
  • 0
@mishka49: @CowiekDebil:

Już było napisane, ale to samobójstwo. Musisz mieć zdalną robotę albo spore oszczędności i przeprowadzić się na miejsce i tam żyć jak król (czyli w sumie normalnie, ale dla tambylców to łolaboga).

dlatego nie mówię o długoterminowej relacji, tylko o poczuciu się lepiej tam na miejscu.

To tak jak w Polsce bogol chadlite 195cm. ITV na poprzednim kanale miał zajebisty przykład jak biały Afrykaner ~7/10 (wedle naszych standardów)
@analboss

mi się bardziej rozchodzi o takiego przeciętniaka 4-5/10


No to odejmij 2-3 punkty od 11/10. Jak w Europie jesteś przeciętny z mordy to w SEA będziesz HTN albo chadlitem plus wzrostakiem. Pierwsze zdanie z ostatniego cytatu odemnie dotyczyło normana.