Wpis z mikrobloga

60 526 + 139 + 128 = 60 793

128 - szczegółowy objazd Szepietowa i dalej terenów gdzieś pomiędzy woj. podlaskim, a mazowieckim

139 - główny cel obwodnica w Chorzelach. Ciekawa inwestycja, już całkiem dawno temu zakończyli jej budowę, ale zapomniało im się podłączyć nową drogę do istniejącej siatki dróg, w skrócie nie zbudowali skrzyżowań łączących na jej końcu i początku XD W końcu w tym roku podpisali jakieś papiery i zaczęli budować ronda, więc maks kilka miesięcy i powinno być otwarte. No ale zanim to nastąpi wykorzystałem sytuację, żeby sobie spokojnie objechać pustą drogę. Dalej m.in. Drążdżewo, kilka miejscówek nad rzeką Orzyc i na deser pizza z kaszanką w Krasnosielcu ( ͡º ͜ʖ͡º)

To moja pierwsza pociągowa wizyta w Chorzelach, w tamtym roku obudowali tą linię kolejową i przywrócili ruch pasażerski. Podobno na początku frekwencja nie była taka tragiczna, no ale ja akurat trafiłem na pusty pociąg i na całym odcinku Ostrołęka-Chorzele, oprócz mnie to dosłownie jedna osoba podjechała ze dwa przystanki. Mam nadzieję, że mimo wszystko jakoś przetrwa ta linia, z mojej perspektywy to otworzyła się dzięki temu fajna opcja na eksplorację rowerową za tych zadupiach północnego Mazowsza :)

#kwadraty
Max square: 62x62
Max cluster: 5403
Total tiles: 13031 (+22, +24)

#rowerowyrownik #gravel #100km

Skrypt | Statystyki
SnikerS89 - 60 526 + 139 + 128 = 60 793

128 - szczegółowy objazd Szepietowa i dalej ...

źródło: Obwodnica Chorzelska & Drążdżewo102

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 3
Drążdżewo


Kapliczka w miejscu gdzie stał zabytkowy, drewniany kościół (w 2007 roku przenieśli go do skansenu w Sierpcu), w tle ten nowy brzydki murowany. Dół to jaz na Orzycu
SnikerS89 - >Drążdżewo

Kapliczka w miejscu gdzie stał zabytkowy, drewniany kościół (...

źródło: z2

Pobierz
  • Odpowiedz