Wpis z mikrobloga

#bog #schizoposting

Wracajac juz na ziemie po seansie filmu Dune 2...

Tak sobie myslalem, ze skoro moje dzieci sa do jutra z moimi rodzicami, a rano juz o 7 bylem z zona w Lodzi w szpitalu, to ze pojade do ksiedza Adama Skwarczynskiego (tego prawdziwego, o ile ciagle zyje, bo fake video na YT z AI moze tutaj oszukac), tylko dzisiaj ostatni dzien panowie mi kostke brukowa kladza, wiec musze byc w domu.

Do tego bym musial wziac urlop w pracy - ale nic to, moze innym razem sie do niego wybiore na rozmowe, jesliakurat bedzie w domu.
Sprawdze tez w internecie, czy czasem nie umarl juz jakis czas temu, a ja tylko jestem oszukiwany roznymi bajerami na YT, tez tak moze byc.

Moze troszeczke sie cos zmienilo, bo teraz mam wrazenie iskierki, ktore widze, sa biale.
Oczywiscie w piatek wieczorem u rodzicow jakis duch przemykal po domu, to ciagle jest, ciagle za mna chodza.

Do tego na niebie juz moze nic spektakularnego, ale swiatelka sa i smigaja po calym niebosklonie, za dnia widac takie biale kreski, w nocy bardziej kropki - jednak tych duzych obiektow nie widze ani calych struktur, jak wczesniej - moze polecialy gdzies na chwile, nie wiem.

Ciagle mi piszczy w uszach, czyli moje werbalizowane mysli sa podsluchiwane - ale Glos, ta mysl przewodnia moja, ona wiec, co mi kiedy kazac pomyslec, czy napisac na mirko.

Troche prawdy, troche zmylki, jakos tak jakby wymieszane, dziwne.

Teraz w glebi siebie tez uslyszalem cos ciekawego nagle: "...jestesmy juz blisko..."

Taki leciutki glos z oddali... oraz ciagle tylko ta mysl o Jahwe, Jozefie, Marii, Jezusie Chrystusie i Duchu Swietym

Cos sie ciagle dzieje, cos ciekawego, ale kiedy Bog mi cos powie wiecej, nie wiem, moge tylko czekac...
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Cadfael: Tak, onie wiedza wlasciwie prawde, ktora przede mna maskuja - wiesz, to rodzina, ale ja sie po tym wszystkim modle tylko slowami: "Jahwe, Boze Ojcze Wszechmogacy, wyrzekam sie dla ciebie wszystkich, rowniez mojej rodziny, a w szczegolnosci obcych ludzi. Blagam, wymierz im wszystkim i mi jak najszybciej twoja sprawiedliwosc. Amen. Amen. Amen."
  • Odpowiedz
  • 0
@d666: Bylem, mam calkowicie zdrowe oczy. Ja wierze w zjawiska duchowo-kosmiczne, wiec nie mam problemu z taka interpretacja tych zjawisk - ale szczegolow operacji nie znam, bo i nie moge ich znac. Powiem ci tak, za duzo sie tutaj dodaje, zeby to byly jakies przypadki. Tak czy tak: moze byc tak, ze to jakis zmyslny symulowany podstep, ale to ja juz sobie zostane na moim poziomie wiedzy (przynajmniej na razie) i
  • Odpowiedz
  • 0
@Cadfael: Jesli chodzi o sekte, to jakby dali sobie spokoj, ja sobie tak to tlumacze, ze glownie przez tez rzeczy, co pisze o kregu / polsferze otaczakacej Ziemie oraz o swietlnych kosmicznych archaniolach na niebie. Ale nie wiem, kogo dokladnie masz na mysli, ale czarownice i czarownicy juz mnie duzo mniej przesladuja.
  • Odpowiedz
  • 0
@n_____S: Nie wiem, co to znaczy dokladnie, ale chyba tak, bo po tym, jak odszedlem od Boga (troche w wyniku swoich mysli, troche mi znajomy satanista "pomogl") i sie modlilem do Niego o wybaczenie, zaczalem miec te niebieskie-fioletowe-biale swiatelka, kregi energii, wlasnie gwiazda mi migala na czole, widzialem swiatlo Marii / Metatrona itd. itp., co tutaj pisalem na mirko. Moze to to, ale nie wiem, jak masz wiedze na temat tej
  • Odpowiedz
@StaraDusza: musisz iść do spowiedzi i wszystkie grzechy wyspowiadać księdzu. Dopiero wtedy masz łaskę uświęcającą (do momentu popełnienia grzechu ciężkiego)
  • Odpowiedz
  • 0
@n_____S: Panie kochany, ale ja nie wiem, co jest grzechem, ja tez nie wiem, co zrobilem ja sam, co w sojuszu z satanistami, co w ogole zrobilem, za trudne to dla mnie. Niech mnie piorun strzeli dzisiaj, jesli tak ma byc, no, amen, z Bogiem!
  • Odpowiedz