Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłam oglądać 8 sezon.
Ostatnie 20 min sezonu chyba najbardziej zaskakująca :D Beck, jednak gorszy człowiek i bardziej zakłamany niż Harrison.
Mellisa i Brice, wow dziewczyna tak zakochana… nikt chyba by tyle nie zdzierżył co ona.

Znacie jakieś plotki dotyczące tego sezonu? Wyszło na jaw czy w końcu była tak dziewczyna poza programem czy nie ? :D
#mafsaustralia
  • 13
@Olaca: to już nie było istotne, czy byla jakaś dziewczyna.... Są razem, zaszła w ciążę jakoś świeżo po programie czy pod koniec. Podejrzewałam nawet, że zrobiła to specjalnie, żeby tego idiotę zatrzymać przy sobie. A on musiał poprawić wizerunek. Niestety, ja nie widziałam tam miłości.
  • 1
@MajaF1: właśnie widziałam na ig, że mają bliźniaki i musiała jakoś zajść w ciążę w programie/chwilę po. Tylko właśnie się zastanawiałam czy oprócz tych info na ig są jakieś przecieki czy coś :D
  • 1
@Rosalinea: tak, chyba na razie z tych co oglądałam najbardziej podoba mi się 10.
W 8 wałkowany był cały czas jeden temat, ciężko się patrzyło na Mellisę. Chociaż nagranie na którym Beck się obściskuje z ”bratem” był dla nas szokiem.