Wpis z mikrobloga

@Nick_Login: nie wiem czego jeszcze oczekujesz od tych ręczników, ale ja nakupiłem sobie VÅGSJÖN z ikei i są super od pierwszego użycia, nie zostawiają pyłków, są chłonne, szybko schną
  • Odpowiedz
  • 0
nie wiem czego jeszcze oczekujesz od tych ręczników


@cutecatboy: Tylko i wyłącznie jakości. Żeby się nie sypały, były delikatne w dotyku i w miarę trwałe (żeby nie wyglądały jak ściery do podłogi po roku używania). Nie mam zaufania do tanich tekstyliów. Pierwsze ręczniki kupiłem na szybko w Auchan, tanie nie były, a nawet do podłogi się średnio nadają. Aktualnie posiadane kupiłem w Kauflandzie i są wyraźnie lepsze, ale wciąż nie ma
  • Odpowiedz
@Nick_Login bo może w domu rodzinnym kupowane były na jakimś lokalnym targu w trakcie cotygodniowego święta dyszla ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przynajmniej u mnie tak jest, że część lepszych jakościowo rzeczy typu firanki, obrusy, ręczniki nie jest z żadnych sieciówek czy internetu tylko od pań Grażynek z jarmarku które jakichś tam swoich, często polskich, lepszych jakościowo dostawców mają + ceny do negocjacji, bo tak nawet obyczaj gdzieniegdzie każe
  • Odpowiedz