Wpis z mikrobloga

: wiesz co, wysłałem zapytania do 11 elektroników z czego trzech z youtube (rakowiecki, "wielki elektronik"


@PozdroPocwicz: powinieneś być sprawiedliwy i pozostałych też nazwać " wielkimi elektronikami " a ten ostatni cię zwyczajnie spławił z tą ceną.
wyciągnij wnioski sam czemu wszyscy spławiali.
  • Odpowiedz
@Kroledyp: ale ja miałem na myśli typa który dosłownie nazywa się "wielki elektronik" XDDD
https://www.youtube.com/watch?v=V51ou26hDUA
Wyciągnąłem, jakbyś przeczytał to byś to zauważył. Spławiają bo typowy chłop z tej branży ma finansowo większe pole do popisu gdy usterka nie jest jeszcze w pełni znana. Co innego jakbym uderzył do kogoś z niewielką działalnością - ktoś by chętnie przytulił te 300zł za 5 minut roboty.
  • Odpowiedz
@Sla_Voy: ja tez jestem programistą i nie wiem o co macie taki ból dupy XD
również nie założyłbym, że to dysk jest problemem, ponieważ utrata dysku w trakcie działania systemu powoduje kontrolowany crash, nie hard reboot. Wpisy w SMART mogą być skutkiem a nie przyczyną. Szczególnie gdzie mowa jest o błędach naprawionych - counter nienaprawionych jest zerowy.
  • Odpowiedz
Daniel tak naprawdę jest wąski w uszach. Wiele razy potknął się o banalną usterkę i uratowały go komentarze widzów. Chociaż jego plusem jest to że sam się do tego przyznaje i nigdy sie nie sadzi jaki to nie jest serwisant.
  • Odpowiedz