Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek: ja tych bab nie rozumiem z tymi ustami. Rozumiem ultrawąskie wręcz niewidoczne usta poprawić ale większość lasek ma normalne usteczka do całowania. A te napompowane to aż obrzydzenie bierze żeby to dotykać nawet palcem a co dopiero swoimi ustami
  • Odpowiedz
obrzydzenie bierze żeby to dotykać nawet palcem a co dopiero swoimi ustami

@AudreyHorne51: Bo one je robią do czegoś innego, a nie po to, aby je dotykać palcem lub ustami... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Efekt jest może i na ten moment jest komiczny, ale dodam tylko, że ma zrobioną tylko jedną wargę i jest to nagrane zaraz po wykonaniu, spuchnięte. Więc jak się podgoi i zrobi drugą to będzie ok, pod warunkiem, że nie przesadziła.
Mi się powiększone usta podobają, grunt aby pasowały do twarzy i nie przesadzić.
  • Odpowiedz
@eldo1234: To trzeba ocenić po jakimś czasie, moja różowa też paskudnie wyglądała jak wróciła do domu. I nie tylko, że ja to widziałem, tylko sama wpadła w płacz i histerie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kodzirasek Takie ma szpony, zawsze sobie kminie jak taka laska dupe podciera,cokolwiek robi strasznie nie jest to praktyczne chyba ze pracuję na zbiorach papryki i przycina tym.
  • Odpowiedz