Wpis z mikrobloga

@Piotrek7231 rewitalizacja Łodzi to niezły wał i świetny interes dla kilku firm. Np ta kamienica nie miala żadnej wartości historycznej więc powinni ja wyburzuc i postanowić nowy budynek zamiast przerabiać w jakieś dziwadło jak tutaj i kosztowało to 2 razy więcej niż budowa od zera
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: Pierwszy balkon od narożnika kamienicy po prawo na I piętrze- mieszkałem tam w 99 roku. Wschodnia 54, z balkonu miałem widok na melinę naprzeciwko w bramie, cudowne czasy.
Edit: Coś #!$%@?łem, to jest narożnik Włókienniczej, czyli ów balkon jest niewidoczny, ale pod konic lat 90 byłem tam codziennie.
  • Odpowiedz
  • 0
@smarkyy Było raptem parę kamiec wykonawcy wzięli się za poprawki a co do budów parkingów to nie są wstrzymane tym czasowo trawają prace ziemne jak tylko sąd odblokuje jadą z budową.
  • Odpowiedz
  • 14
@Piotrek7231 to jest tylko mydlenie oczu ludziom. Pousuwali od #!$%@? miejsc parkingowych, szczególnie w ścisłym centrum. Obiecali parkingi, które nie wiadomo czy i kiedy powstaną. Ponadto wyobraź sobie, że mieszkasz wschodnia/pomorska i już nie masz parkingu pod domem. Bo drzewka. Ale nasz ukochany magistrat zbuduje Ci piękny wielopoziomowy parking. Półtora kilometra dalej. Mnie by się nie chciało codziennie #!$%@?ć 3km z domu do auta i spowrotem. A z zakupami? Wózkiem dziecięcym? Bagażami
  • Odpowiedz