Wpis z mikrobloga

Przez przypadek znalazłam się dzisiaj przy przystanku kolejowym Rybnik Piaski, a tam takie piękne łuki! Wcześniej słyszałam z daleka, że co chwilę coś jeździło tą linią, ale kiedy się pojawiłam, to zadziałała pierwsza zasada Mikola, czyli nie jechało nic. W końcu po ponad pół godzinie zadziałała druga z zasad, czyli kiedy czekasz przy szlaku na coś ciekawego, wtedy na pewno pojedzie niebieski ET22. Ale nie ma co narzekać, zawsze mógł jechać luzem, a tu wyszedł taki fajny wąż.

Instagram.

#rybnik #kolej #pociagi #pociagiboners #mojezdjecie
choochoomotherfucker - Przez przypadek znalazłam się dzisiaj przy przystanku kolejowy...

źródło: byk_

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker:

kiedy czekasz przy szlaku na coś ciekawego, wtedy na pewno pojedzie niebieski ET22

o, widzę że tylko ja doszedłem do takich spostrzeżeń, tylko w moim przypadku zawsze jest to ET41 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: dość sporo ET41 jeździ na KWK (Szczygłowice, Knurów, Ruda Bielszowice, Halemba, Pawłowice Górnicze itd) gdzie ładowane są ciężkie składy. A jak chcesz na upartego to w Tarnowskich Górach niemal zawsze jakaś na P1, P2 czeka ;)
  • Odpowiedz