Wpis z mikrobloga

@lskx: Chce uciec, a nazywa ją żoną, może udaje przed widzami, że jest zaangażowany, a jak ucieknie to ściśnie kit, że go zostawiła dla grubego amerykańca z warkoczykami
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Fakt kawa na ławę. Tłumaczy plemiennym życiem, ale mówi. Zresztą było wyczuć, że jemu nie w smak pemienne życie.. Zero kątętu! Ale Lolo trza było myśleć wcześniej. W Bez spiny chociaż wizyty u lekarza, usg itp itd.. A tu.. Hmm 🤔Mam wrażenie, że pemienne same gonią nieudaczników!
  • Odpowiedz
@lskx: @Towarzysz_Sobaka a to nie jest z odcinkow nagrywanych na zapas? Imo ta saga ze slumsow to wyszedl troche taki kredyt dla wyswietlen jego kanalu. Na poczatku doslownie milionowe wyswietlenia, a potem upadek bo widziwie sie tym znudzili. ile mozna sluchac o slumsach i o tym ze morska cyganka setny raz od niego ucieka. Kilka lat temu jak nagrywal to kazdy odcinek byl ciekawy, a odkad poznal ta dziewczyne zaliczyl niesamowity
  • Odpowiedz
@huop_z_blokow: nie, jego materiały są świeże. Damiana problem polega na braku reguralnosci nie mówiąc już, że widownia Damiana wcale się nie kryje z oburzeniem w stosunku do Damiana. Wystarczy poczytać komentarze
@Miskagnoju niewiele ale zawsze lepsza najrosza prawda niż najmniejsze kłamstwo.
  • Odpowiedz
@lskx: on się pogubił w życiu, zrył sobie banie Dragami. Z jednej strony mówił otwarcie o sobie, że jest narkomanem, uznał ojcostwo swoich dzieci, zbiórkę charytatywną po kilku latach rozliczył, nie moderuje komentarzy o ile je wg czyta. O swoim plemiennym ślubie też powiedział otwarcie jak jest. Choć wnerwia nadużywanie przes niego terminu żona. Kurła z jednej strony może i starą się coś Damian naprawić jednak przy okazji dalej popełnia te
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Towarzysz_Sobaka: ja go nie oglądałem archiwalnie. ale, tak jak mówisz. wydaje się być uczciwym. Odstawia patololgie w naszym rozumieniu, jednak bierze na klatę. Z "tagowych" eghm.... "podróżników" na pewno mimo cech wspólnych nie nadaje się do jednego wora.
  • Odpowiedz