Wpis z mikrobloga

W kwestii przedszkola to płacą za nie rodzice Twaroga kiedyś się wygadał, ogólnie do kitu ten kraj albo jesteś biedny jak nasi w tej Kambodzy albo bogaty bo ceny z dupy litr mleka 10 zł a nowe auta o 70% droższe niż Europa Gapa nie może płacić ani decydować o dziecku bo nie ma żadnych praw..PS tak przedszkole w Kambodży kosztuje około 1110 zl.. potwierdzone #raportzpanstwasrodka
  • 10
@heniu-jestem Sama osobiście widziałam na gniocie jak jechał i płacił za przedszkole , pokazuje to ja mu wierzę że to z jego kieszeni. Dzięki jego filmom czuję się tak jak bym tam była na miejscu 😂
@heniu-jestem: Gapa trzyma Dżunku dla kontętu! Ewidentnie widać, jak go córka WKU.. Ale kątent ni w chu chu.. Już nie ma jedzonka, lanczyków dla sugar baby, nie myje, nie czesze, nie dba o Nią! Tylko mówi, mówi!
@VendigAoo oczywiście !! Toć to ikona sukcesu SR , przodownik ojcostwa jak można wierzyć inaczej 😂 jestem fanką z czikago ile leje mu hajs najlepsze życie z Junqu😁 i wierzę że uda się uzbierać te 10 k na paszport 🥳

Tak kręcę sobie bk